Pāriet uz galveno saturu
Atpakaļ uz visiem jaunumiem

VEF JAZZ CLUB aicina uz šīs vasaras pirmo brīvdabas koncertu Kultūras pils “Ziemeļblāzma” parkā

Viens no šī gada gaidītākajiem džeza mūzikas notikumiem – VEF JAZZ CLUB pirmais brīvdabas koncerts – notiks 18. jūlijā plkst. 19.00 Kultūras pils “Ziemeļblāzma” parkā. Šis koncerts solās būt īpaši skanīgs un neatstāt vienaldzīgu nevienu džeza mūzikas cienītāju. Koncerta programmu veidos latino un flamenko stila mūzika ar džeza akcentiem, ko izpildīs harizmātiskā Endija Džeimsa (Andy James) un viņas 10 mūziķu sastāvs. Koncerta pirmajā daļā klausītājus priecēs vienīgais Baltijas Hammond ērģeļu kvartets, kura sastāvā muzicēs rīdziniekiem pazīstamais ērģelnieks Atis Andersons kopā ar slaveno amerikāņu trompetistu Džeisonu Hanteru (Jason Hunter).

Koncerta pirmajā daļā – JASON HUNTER BALTIC QUARTET

Baltijas valstu izcilākie džeza mūziķi amerikāņu trompetista un komponista Džeisona Hantera vadībā apvienojušies, lai ierakstītu un izpildītu savas oriģinālkompozīcijas un džeza evergreen klasiku. Viņu skanējums ir dvēselisks, svaigs un pacilājošs, balstīts uz svingu, latino, Rhythm and Blues un soulmūziku.

Muzikālais sastāvs:

 • Atis Andersons (Hammond ērģeles)
 • Augustas Baronas (bungas, Lietuva)
 • Allans Kaljaste (saksofons, Igaunija)
 • Džeisons Hanters (Jason Hunter, trompete, ASV)

Jason Hunter Baltic Quartet šobrīd uzstājas, reklamējot savu jauno albumu “ImagiNation”, kas iznācis izdevniecībā Jerika Records. Džeisons Hanters, kas šobrīd dzīvo Tallinā, ir labi pazīstams ar savu muzicēšanas stilu, kas sakņojas tradicionālā džeza stilistikā, vienlaikus apvienojot dažādus mūzikas žanrus un improvizācijas tehnikas.

Koncerta otrā daļa – ANDY JAMES & JON COWHERD All Star (ASV)

Muzikālais sastāvs:

 • Endija Džeimsa (Andy James, balss)
 • Žons Koherds (Jon Cowherd, klavieres)
 • Alekss Akuņja (Alex Acuña, perkusijas)
 • Alens Mednārs (Allan Mednard, bungas)
 • Čiko Pineiro (Chico Pinheiro, ģitāra)
 • Džons Eliss (John Ellis, saksofons)
 • Džeimss Dženus (James Genus, bass)

Endija Džeimsa ir māksliniece, kas dzimusi Austrālijā un pašlaik dzīvo Lasvegasā, ASV. Viņas mūzika ir piesātināta ar pieredzi, dejas dziesmām un dvēseles saplūsmi, kas sakņojas dzimtas spēkā un nesalaužamajā garā. Ar savu jaunāko albumu “Rhythm in New York” Džeimsa turpina izaicināt žanru robežas un sadarboties ar talantīgākajiem nozares profesionāļiem.

Džeimsa ir kā mākslinieciskās integritātes bāka pasaulē, kur komerciālisms bieži aizēno autentiskumu. Viņas ceļojums no Milānas flamenko skatuvēm līdz džezam klubiem visā pasaulē ir viņas daudzpusības apliecinājums un spilgts atgādinājums par mūzikas visaptverošo spēku. Ar katru uzstāšanos un katru albumu Džeimsa apliecina savu vietu mūsdienu džeza dižgaru panteonā, turpinot vest publiku sev līdz aizraujošā ceļojumā.

N.B. Biļetes uz koncertu pieejamas visās SIA “Biļešu paradīze” kasēs un internetā.

Ieteikt