Pāriet uz galveno saturu
Atpakaļ uz visiem jaunumiem

TDA “Rotaļa” aicina uz ansamblī radīto deju koncertu “ROTĀJIES, ROTAĻA!”

Parādies, plauksti, rotājies! Vasaras gaidās tautas deju ansamlis “Rotaļa” aicina uz ansamblī radīto deju koncertu “ROTĀJIES, ROTAĻA!” 13. jūnijā plkst. 19.00 VEF Kultūras pilī.

Koncertā atzīmēsim trīs spilgtu “Rotaļas” māksliniecisko vadītāju jubilejas. Aija Baumane, Gints Baumanis un Diāna Gavare – katra vadībā rotaļniekos ir uzziedējis kas svarīgs. Kā krāšņs rožu krūms vai rītausmas smarža vasaras pilnbriedā, “Rotaļa” ir gatava ieskaut, pārvēršot skatuvi ziedošā pļavā. Liekot ikvienam noticēt – mūsu daļa ir zaļa.

Koncerta īpašo ziedēšanas sajūtu palīdzējis radīt fotogrāfs Reinholds Švarcs, veidojot noskaņas pilnus foto materiālus kopā ar “Rotaļas” dejotājiem. Saiknē ar attēliem tapis arī jaunās dzejnieces un rotaļnieces Annas Siminas dzejoļu cikls. Abu mediju simbiozei koncerta gaidās iespējams sekot līdzi sociālo tīklu vietnē Instagram speciāli šim notikumam izveidotā kontā rotaajies, savukārt 13. jūnijā katram skatītājam būs iespēja to izbaudīt arī klātienē VEF Kultūras pilī.

Krāšņajā koncertā satiksies dažādu paaudžu rotaļnieki. Aijas Baumanes, Modra Gipmaņa, Ginta Baumaņa, Diānas Gavares, Daces Adviljones un Sanitas Preses horeogrāfijas izdejos TDA “Rotaļa” (vadītāja Diāna Gavare), VPDK “Mana Rotaļa” (Dace Adviljone) un “Rotaļa XO” (Diāna Gavare), kā arī TDA “Zelta Sietiņš” (Baiba Šteina) un “Rotaļas projekta sastāvs”.

VEF Kultūras pils TDA “Rotaļa” savā radošajā darbībā ne tikai uztur Dziesmu un Deju svētku nepārtrauktību, bet ir arī nerimstošā kustībā un jaunrades meklējumos. Kopš “Rotaļas” dibināšanas 1946. gadā kolektīvs vienmēr ir bijis ar izteiktu raksturu un horeogrāfisko rokrakstu. Jau piekto sezonu “Rotaļa” darbojas mākslinieciskās vadītājas Diānas Gavares virsvadībā, kopā rakstot jaunas vēstures lappuses latviešu skatuviskajā tautas dejā.

N.B. Biļetes pieejamas visās SIA “Biļešu paradīze” kasēs un internetā.

Koncertu rīko tautas deju ansamblis “Rotaļa” sadarbībā ar VEF Kultūras pili. Koncerta mākslinieciskā vadītāja Diāna Gavare.

Ieteikt