Pāriet uz galveno saturu

Vidējās paaudzes deju kolektīvs DAUGAVA

Vidējās paaudzes deju kolektīvs “Daugava” izveidojies 2003.gada 1.februārī kā TDA „Zelta sietiņš” dejotāju vecāku kolektīvs, lai kopā ar bērniem dejotu Deju svētkos. Pēc pirmajiem kopā ar bērniem nodejotajiem Deju svētkiem, sapratām, ka iesāktais ir jāturpina, un šobrīd esam ieņēmuši nu jau stabilu vietu deju kolektīvu vidū.

Daugava ir mūsu atpūta, saturīga brīvā laika pavadīšana, piedzīvojums, laime, draugi, ģimene.

Mēs esam entuziasti, dejojam ar kaisli, prieku un iesakņotu mīlestību pret deju. Mēs katrs esam personība, bet dejā vienota komanda, kas nenogurstoši un no sirds dejo sev un citiem. Daugavas repertuārā ir dažāda rakstura dejas – gan solo dejas, gan dzīvespriecīgas, jautras un cēlas vairāku pāru dejas.

Mūsu vadītājs ilggadēji bija Gints Baumanis, iestudējot deju kolektīvam „Daugava” jaunas un interesantas horeogrāfijas, ļaujot mums kopt un attīstīt latviešu tautas dejas tradīcijas. Ginta Baumaņa horeogrāfijas savā repertuārā iekļauj arī citi vidējās paaudzes kolektīvi.

Šobrīd VPDK “Daugava” vada Ieva Jundze – jauna, enerģiska un pieredzējusi deju pasniedzēja, kā arī talantīga, radoša un perspektīva horeogrāfe.

Ar savu dejotprieku priecējam cilvēkus visos Latvijas novados, piedalāmies nozīmīgos projektos un Dziesmu un deju svētkos.

Esam kā Daugavas upes plūdums – brīžiem straujš, noslēpumains, varens, rotaļīgs!

Nozare
Deju kolektīvi
Kolektīva vadītājs/ -i
Ieva Jundze
Tālrunis
Nodarbību vieta
VEF Kultūras pils | Ropažu iela 2. Rīga un Brīvības gatve 266
Nodarbību laiki
Otrdienās un piektdienās plkst. 19.30.