Pāriet uz galveno saturu
Ср. 11.10.2023. 19:00

VEF JAZZ CLUB | CHARACTERS ON A WALL

Lielās zāles skatuve


Šī koncerta mūzika, ko komponējis grupas līderis Luī Sklavis ir smēlusies iedvesmu no urbānās pilsētvides mākslinieka Ernesta Piņjona – Ernesta (Ernest Pignon-Ernest) darbiem. Luī un Ernests ir draugi kopš pagājušā gadsimta 80. gadu sākuma. Lai gan Sklavī parasti nekomponē, domājot par vizuāliem tēliem, šajā projektā viņš to darīja, atsaucoties uz daudz un dažādiem Piņjona veidotiem sienu gleznojumiem - Pasolini kolāžām Romā, Mahmuda Darviša portretu Palestīnā un viņa mobilajām instalācijām par lielajiem mistiķiem.

“Šis projekts ir turpinājums manai ilgstošai sadarbībai ar mākslinieku Ernestu Piņjonu – Ernestu. Es sacerēju astoņas melodijas, balstoties uz astoņiem viņa  darbiem - Pasolini kolāžas Romā, Mahmuda Darviša portrets Palestīnā un viņa mobilās instalācijas par lielajiem mistiķiem… Kad es komponēju, es nedomāju vai tas ir vai nav džezs, bet cenšos atrast labāko veidu, kā izpaust savu iedvesmu, tāpēc dažreiz klasiskās mūzikas pasaule šķiet piemērotāka…..Šis jaunais darbs arī ļauj man turpināt stāstu par savu kvartetu, kas aizsākās 2015. gadā ar projektu Loin dans les terres…” stāsta komponists Luī Sklavis.

Piedalās:

Luī Sklavis (Louis Sclavis, klarnetes)
Benžamēns Musē (Benjamin Moussay, klavieres)
Sāra Mursija (Sarah Murcia, kontrabass)
Kristofs Laverņs (Christophe Lavergne, sitaminstrumenti)

Организатор Мероприятия сообщает, что во время проведения Мероприятия будет вестись фото- и/или видеосъёмка с тем, чтобы отразить информацию о Мероприятии в средствах массовой информации и информационных материалах. Полученные материалы могут быть использованы для публичного освещения и информирования общественности. Организатор Мероприятия не берёт на себя ответственности за производимую третьими лицами фото- и/или видеосъёмку, а также за использование полученных таким образом материалов. Детальную информацию об обработке Ваших личных данных можно найти здесь.

Поделится