Pāriet uz galveno saturu
Вс. 18.06.2023. 18:00

STUDIJAS MS DANCE GROUP koncerts | THE WORLD OF DANCE

Большой зал

“Deja nav tikai par tehniku, tā ir tālu pāri muzikalitātei un ritma izjūtai. Tā ir par sajūtu. Deja ir emocionālās bagātības harmonija un nemitīga fizisko spēju uzlabošana un bezgalīga jaunu formu meklējums. Tā ir pašizpausme bez ierobežojumiem. Tā ir īsta māksla.” 

MS Dance Group studijas dejotāji ir sagatavojuši jums jaunu šova programmu, kas sastāv no 4 daļām (Ķermenis, Emocijas, Brīvība, Māksla), kas ļaus pilnībā iedziļināties un izbaudīt viņu DEJAS PASAULI! 

N.B. Biļešu rezervācija pieejama pa tālruni +37129594128.

Организатор Мероприятия сообщает, что во время проведения Мероприятия будет вестись фото- и/или видеосъёмка с тем, чтобы отразить информацию о Мероприятии в средствах массовой информации и информационных материалах. Полученные материалы могут быть использованы для публичного освещения и информирования общественности. Организатор Мероприятия не берёт на себя ответственности за производимую третьими лицами фото- и/или видеосъёмку, а также за использование полученных таким образом материалов. Детальную информацию об обработке Ваших личных данных можно найти здесь.

Поделится