Pāriet uz galveno saturu
Пн. 20.11.2023. 17:00

MŪZIKLS | MŪZIKAS SKAŅAS

Большой зал


Muzikālā teātra aktieris, režisors un vokālais pedagogs Edgars Kramiņš ikvienu interesentu, kam tuvs mūzikla žanrs, aicina uz Riharda Rodžersa un Oskara Hammeršteina pasaules slavenā mūzikla visai ģimenei „Mūzikas skaņas” uzvedumu, kas ir talsinieces Baibas Bites diplomdarbs un dziedātājas Aijas Smiltēnas 70 gadu jubilejas izrāde.

Viņš uzskata, ka “populārais mūzikls “Mūzikas skaņas” ir paraugs, kas mums visiem vajadzīgs bērnībā, lai saprastu, ko nozīmē pieaugušiem stāties pretī pasaulei pat tad, kad esam nobijušies.” Izrāde ir atgādinājums par bijušā Rīgas operetes teātra devumu Latvijas kultūras dzīvē, kas ne tikai emocionāli iepriecinās, bet arī saliedēs dažādas paaudzes uz skatuves un zālē.

Izrādē piedalās: Baiba Bite, Aija Smiltēna, Andris Vilkasts, Diāna Ieviņa – Sutugova, Oskars Morozovs, baleta studija „Grande”, Vokālās akadēmijas studisti un Latvijas Nacionālās operas mūziķi. Diriģents Normunds Vaicis. Scenārija autors, režisors un scenogrāfs Edgars Kramiņš.

Организатор Мероприятия сообщает, что во время проведения Мероприятия будет вестись фото- и/или видеосъёмка с тем, чтобы отразить информацию о Мероприятии в средствах массовой информации и информационных материалах. Полученные материалы могут быть использованы для публичного освещения и информирования общественности. Организатор Мероприятия не берёт на себя ответственности за производимую третьими лицами фото- и/или видеосъёмку, а также за использование полученных таким образом материалов. Детальную информацию об обработке Ваших личных данных можно найти здесь.

Поделится