Pāriet uz galveno saturu
PĀRCELTS
Ср. 08.11.2023. 19:00

MANOS DZINTARA SAPŅOS… | Svētku koncerts

Большой зал


Trešdien, 8.novembrī, plkst. 19.00 VEF Kultūras pilī plānotā teatralizētā koncertprogramma "Manos dzintara sapņos" TIEK PĀRCELTA uz 2024. gada 13. novembri plkst. 19.00 VEF Kultūras pilī. Biļetes, kas iegādātas uz koncertu 2023. gada 8. novembrī ir derīgas 2024. gadā. 13. novembrī.

Jautājumu gadījumā par biļešu atgriešanu, lūdzu sazinieties ar  Biļešu paradīzi, rakstot uz info@bilesuparadize.lv!

Operetes teātris atvainojas par sagādātajām neērtībām!

"Manos dzintara sapņos ir laimes tik daudz!...", teikts Viļa Plūdoņa dzejolī, ko savai dziesmai – veltījumam Sonorai Vaicei ir izvēlējies komponists Jānis Lūsēns. Šī noskaņa caurvīs Latvijas valsts svētkiem veltīto, nacionālpatriotisko un vienlaikus vitālo un dzīvespriecīgo Operetes teātra teatralizēto koncertprogrammu, kuru vieno sirsnīgi pozitīva, asociatīvi bagāta latviešu komponistu teātra un kino mūzika ar estētiski skaistām un labi pazīstamām melodijām. Sižets skatītāju vedīs caur dažādiem cilvēka – mūsu līdzcilvēka, ikviena no mums, dzīves notikumiem un emocionālajiem stāvokļiem un noskaņām – no prieka līdz asarām, liekot aizdomāties un uzdodot sev jautājumus. Vai dzīve, kuru dzīvojam, ir teātris? Cik patiesi esam pret sevi un citiem? 

Melodijas vilināt vilinās dziedāt līdzi, jo tās ietvers populāru latviešu komponistu melodijas:  
Elgas Īgenbergas melodijas no operetes Annele, Induļa Kalniņa Silavas valsi, Raimonda Paula Kerijas un Herstvuda duetu un Kerijas dziesmu no operetes Māsa Kerija, melodiju no filmas Teātris, Elzas un Emīla duetu un Skriešus atskrien laimīte un prieks no dziesmuspēles Pāri, kas dabonas, Es vedīšu tevi uz tango no mūzikla Marlēna, Saint-Germain bulvāris no mūzikla Dāmu paradīze, Lai sasaucamies, lai dziedam!, Jāņa Lūsēna Nē, manis nav no rokoperas Sfinksa un Sapņotājas dziesmu (komponista veltījumu Sonorai Vaicei), Zigmara Liepiņa dziesmu Svētī debesīs šo zemi un daudzas citas.

Solisti, Operetes teātrim raksturīgā, sirsnīgā priekšnesuma manierē gan dziedās, gan dejos, gluži kā modes skatē tiks mainīti krāšņi kostīmi. Programmu vadīs conferansje ar trāpīgām un saturīgām remarkām.

Solisti: 
Sonora Vaice (soprāns), Laura Purena-Kancāne (soprāns), Patrīcija Kozlovska (soprāns, AKCMV audzēkne), 
Dainis Kalnačs (tenors), Nauris Indzeris (baritons),

dejotāji: 
Terēze Megija Knauere un Ģirts Bisenieks. 
Operetes teātra kamerorķestris, diriģenta Atvara Lakstīgalas vadībā.

Mākslinieciskā vadītāja Agija Ozoliņa-Kozlovska, horeogrāfe Ieva Kemlere, kostīmu māksliniece Elita Milta-Niedrāja, grima māksliniece Liāna Repule, scenogrāfe Ineta Sipunova.

Организатор Мероприятия сообщает, что во время проведения Мероприятия будет вестись фото- и/или видеосъёмка с тем, чтобы отразить информацию о Мероприятии в средствах массовой информации и информационных материалах. Полученные материалы могут быть использованы для публичного освещения и информирования общественности. Организатор Мероприятия не берёт на себя ответственности за производимую третьими лицами фото- и/или видеосъёмку, а также за использование полученных таким образом материалов. Детальную информацию об обработке Ваших личных данных можно найти здесь.

Поделится