Pāriet uz galveno saturu
Чт. 06.04.2023. 19:00

Komēdija | LAIMĪGĀ DIENA

Большой зал


Komēdija "Laimīgā diena" sākas ar to, ka līgavainis pazūd kāzu priekšvakarā. Pēc tradicionālās vecpuišu ballītes viņš uz zvaniem neatbild. Līgava negrasās sēdēt dīkā. Viņa sāk meklēšanu no... viņa bijušās sievas dzīvokļa. Humors, mūzika, dejas – tas viss ir šajā liriskajā komēdijā.

N.B. Izrāde notiks ukraiņu valodā

Personāži pilnīgi atšķirīgi viens no otra, katrs ar savu raksturu, bet tajā pašā laikā neticami aizkustinoši un smieklīgi. Viņi stāstīs romantisku stāstu par mīlestību, draudzību un, protams, pieskarsies mūžīgajai tēmai – vīrieša un sievietes attiecībām.

Lomas atveidos populārie ukraiņu aktieri Katerina Kuzņecova, Ļubava Grešnova un Mihails Pšeņičnijs. Katrs no viņiem ir spēlējis vairāk nekā 50 lomas (tostarp daudzas galvenās lomas) filmās un televīzijas seriālos. Pēc izrādes aktieri ar prieku komunicē ar skatītājiem. Ja vēlaties, varat ar viņiem nofotografēties un saņemt autogrāfu.

Ļubava Grešnova, Katerina Kuzņecova, Mihailo Pšeņičnijs. Jauni, skaisti, talantīgi, populāri aktieri, seriālu zvaigznes. Lieli honorāri, pārtikusi dzīve Maskavā. Bet sākoties karam, viņi nolēma pamest Krieviju, atstājot komfortablu dzīvi, bet no izrādēm gūtos ienākumus ziedot labdarības fondiem, kas palīdz bēgļiem.

Организатор Мероприятия сообщает, что во время проведения Мероприятия будет вестись фото- и/или видеосъёмка с тем, чтобы отразить информацию о Мероприятии в средствах массовой информации и информационных материалах. Полученные материалы могут быть использованы для публичного освещения и информирования общественности. Организатор Мероприятия не берёт на себя ответственности за производимую третьими лицами фото- и/или видеосъёмку, а также за использование полученных таким образом материалов. Детальную информацию об обработке Ваших личных данных можно найти здесь.

Поделится