Pāriet uz galveno saturu
Пт. 13.01.2023. 19:00

IZRĀDE | MEISTARS UN MARGARITA

Большой зал


Informējam, ka izrādes “Sniega valsis”, kas bija ieplānota 13.janvārī,  vietā notiks izrāde “Meistars un Margarita”.

Visas biļetes, kas nopirktas uz izrādi, ir derīgas un nav nepieciešams mainīt.

Tiem biļešu īpašniekiem, kuri nepiekrīt izrādes maiņai, ir iespēja apmainīt savas biļetes pret biļetēm uz PRIME ORCHESTRA SIMFO SHOW Ziemassvētku koncertu 14.decembrī VEF Kultūras pilī. 
 

Pieteikties biļešu maiņai var rakstot uz  e-pastu starconcertlv@gmail.com"Meistara un Margaritas” autoram Mihailam Bulgakovam ir izdevies radīt stāstu par mīlestību, kas spēj pārvarēt jebkādus šķēršļus.


“Meistars un Margarita” nav tikai mīlas stāsts, darbam ir daudz dziļāka jēga: cilvēka spēja vadīt savu likteni, draudzība un nodevība, augstāko spēku iejaukšanās un Dieva iejaukšanās laimes un patiesības meklējumos. Visas šīs sižeta līnijas meistarīgi atklātas slavenā literatūras darba mūsdienīgā interpretācijā.


Skatītājiem ir unikāla iespēja iegrimt uz skatuves notiekošajā un pašiem izbaudīt plašu emociju spektru. Par to parūpējušies talantīgi un pieredzējuši aktieri, kuri paši tic, ka patiesa mīlestība ir stiprāka par nāvi.
 

Vairāk informācijas: https://www.starconcert.lv/

Organizē: STARconcert, SIA

Организатор Мероприятия сообщает, что во время проведения Мероприятия будет вестись фото- и/или видеосъёмка с тем, чтобы отразить информацию о Мероприятии в средствах массовой информации и информационных материалах. Полученные материалы могут быть использованы для публичного освещения и информирования общественности. Организатор Мероприятия не берёт на себя ответственности за производимую третьими лицами фото- и/или видеосъёмку, а также за использование полученных таким образом материалов. Детальную информацию об обработке Ваших личных данных можно найти здесь.

Поделится