Pāriet uz galveno saturu
Пт. 21.04.2023. 19:00

ITALIAN OPERA FEST

Большой зал


Koncerts veltīts vienas no slavenākajām un ievērojamākajām 20. gadsimta operdīvām - Marijas Kallas 100.gadu jubilejai. Unikālā balss, iespaidīgā bel canto tehnika un izcils dramatisks talants padarīja Mariju Kallasu par pasaules operas skatuves lielāko zvaigzni, dēvētu par "Dievieti" (La Divina). 


Koncerta programmas pirmajā daļā tiek iekļauti fragmenti no itāļu komponistu operām: Džakomo Pučīni  “Bohēma”, “Bezdelīga” un “Madama Butterfly”, Gaetāno Doniceti “Mīlas dzēriens” un “Linda di Šamunī”, kā arī no Vinčenco Belīni “Norma”,  Verdi “Traviata”, Pučīni “Toska” operām, kurās slavenās dziedātājas lomu interpretācija arī mūsdienās tiek uzskatīta par vienu no labākajām. Otrajā daļā skanēs vieglāka žanra mūzika: ārijas un duēti no Kalmana, Lehāra un Štrausa operetēm, itāļu un spāņu dziesmas. 

Организатор Мероприятия сообщает, что во время проведения Мероприятия будет вестись фото- и/или видеосъёмка с тем, чтобы отразить информацию о Мероприятии в средствах массовой информации и информационных материалах. Полученные материалы могут быть использованы для публичного освещения и информирования общественности. Организатор Мероприятия не берёт на себя ответственности за производимую третьими лицами фото- и/или видеосъёмку, а также за использование полученных таким образом материалов. Детальную информацию об обработке Ваших личных данных можно найти здесь.

Поделится