Pāriet uz galveno saturu
Вт. 26.09.2023. 9:00 - Пн. 20.11.2023. 20:00

Fotokluba RĪGA izstāde | KOPĀ BŪT. KOPĀ JUST.

Вестибюль

No 26. septembra līdz pat 20. novembrim VEF Kultūras pils Vestibila abos stāvos apskatāmā fotokluba RĪGA izstāde "KOPĀ BŪT. KOPĀ JUST. 2023.gada Dziesmu un Deju svētki atskaņās"!  

Izstāde ir veidota kā foto reportāža, kurā atspoguļoti spilgtākie svētku notikumi. Fotogrāfi kā neatņemamu svētku tradīciju sastāvdaļu tvēruši dalībnieku gājienu, nozīmīgāko koncertu un ģenerālmēģinājumu norises, tautas lietišķās mākslas izstādi, cilvēku noskaņas brīvbrīžos un izteiksmīgākos portretus, kuros atspoguļotas dažādas paaudzes un tautības. Fotoklubam RĪGA ir izveidojusies tradīcija veidot izstādi par notikušajiem Dziesmu un deju svētkiem. Šoreiz autori vēlējās atskatīties uz Dziesmu un deju svētkiem neilgi pēc to norises un sekoja sauklim KOPĀ BŪT. KOPĀ JUST. Izstādi veido 16 autoru darbi, un dažiem autoriem šī bija pirmā pieredze, fotografējot vērienīgos 2023. gada Dziesmu un deju svētkus, kas sniedza milzīgu emocionālo piepildījumu.

N.B. Izstāde BEZ MAKSAS apskatāma katru dienu no plkst. 09.00 līdz plkst. 20.00!

Организатор Мероприятия сообщает, что во время проведения Мероприятия будет вестись фото- и/или видеосъёмка с тем, чтобы отразить информацию о Мероприятии в средствах массовой информации и информационных материалах. Полученные материалы могут быть использованы для публичного освещения и информирования общественности. Организатор Мероприятия не берёт на себя ответственности за производимую третьими лицами фото- и/или видеосъёмку, а также за использование полученных таким образом материалов. Детальную информацию об обработке Ваших личных данных можно найти здесь.

Поделится