Pāriet uz galveno saturu
Ср. 25.10.2023. 19:30

COME PRIMA | TRIO METAMORFOZE

Камерный зал


TRIO METAMORFOZE ir flautistes Liene Dobičina, Zane Jurēvica un pianiste Zane Rubesa, kas savu augstvērtīgo māksliniecisko sniegumu apliecinājušas Latvijā un daudzviet Eiropā, 2022. gadā nominētas Lielajai mūzikas balvai kategorijā “Gada jaunais mākslinieks”. Kopš ansambļa dibināšanas 2015. gadā Trio Metamorfoze ir guvušas nozīmīgus panākumus starptautiskos konkursos, sniegušas koncertus prestižos mūzikas festivālos. Savā radošajā darbībā trio akcentē 20. un 21. gadsimta kamermūzikas dažādo skanējumu no eksistenciālām pārdomām līdz nevaldāmam humoram un sadarbībā ar komponistiem veicina jaunas mūzikas radīšanu un atskaņošanu, savā repertuārā ieskandinot gan dažādu kultūru vaibstus, gan itāļu kinomūzikas, popmūzikas un tehno atbalsis, urbānās vides dunu un putnu balsis, tādējādi rosinot klausītāju interesi un zināšanas par laikmetīgo kamermūziku.


Savā radošajā darbībā trio vēlas akcentēt 20. un 21. gadsimta kamermūzikas dažādo skanējumu, veicināt sabiedrības interesi un zināšanas par laikmetīgo kamermūziku, kā arī sadarbībā ar komponistiem veicināt jaundarbu radīšanu un to atskaņošanu. Visas trīs ansambļa dalībnieces izglītību ieguvušas Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā, individuāli absolvējot profesionālā maģistra studiju programmu flautas, klavieru, kameransambļa specialitātē, kā arī papildinot zināšanas un prasmes pie savu instrumentu spēles un kamermūzikas meistariem daudzviet Eiropā. Šobrīd Trio Metamorfoze pilnveido prasmes laikmetīgajā mūzikā pie Helēnas Bledšo (Helen Bledsoe, ASV/ Vācija, Ensemble Musikfabrik Köln, Vācija) un pie Marija Gracijas Beločio Starptautiskajā Divertimento Ensemble akadēmijā (Milāna, Itālija), kā arī regulāri apmeklē meistarklases pie nozīmīgām pasaules 21.gs. mūzikas personībām.

Aicinām iepazīties ar TRIO METAMORFOZE jau 25. oktobrī VEF Kultūras pilī! 

Piedalās:
Zane Rubesa (klavieres)
Liene Dobičina (flauta)
Zane Jurēvica (flauta)

Programmā: Filips Glāss, Kristofers Čerrone / Serrons

Организатор Мероприятия сообщает, что во время проведения Мероприятия будет вестись фото- и/или видеосъёмка с тем, чтобы отразить информацию о Мероприятии в средствах массовой информации и информационных материалах. Полученные материалы могут быть использованы для публичного освещения и информирования общественности. Организатор Мероприятия не берёт на себя ответственности за производимую третьими лицами фото- и/или видеосъёмку, а также за использование полученных таким образом материалов. Детальную информацию об обработке Ваших личных данных можно найти здесь.

Поделится