Pāriet uz galveno saturu
Вт. 18.04.2023. 19:00

Bulgarian Dance show | NINA

Большой зал


"Dzīve nav nekas cits, kā šaha spēle. Viņa vienmēr uzskatīja sevi par bandinieku, kamēr liktenis nebija sniedzis viņai iespēju iziet spēli kā karaliene".  

Deju šovs "ŅINA" ir liels un ļoti iespaidošs šovs, kas pārnesīs skatītājus uz Brodvejas kabareja glamūro gaisotni ar tam piemītošajiem greznu kostīmu, fenomenālas mūzikas atlases un stila deju numuru elementiem. Negaidīti sižeta pagriezieni, detektīva izmeklējumi, mīlas stāsti un Holivūdas dzīves žilbinošas ainas. Deju šovs "ŅINA" ir aizraujošs stāsts par parastu meiteni, kura nokļuva izvēles priekšā – turpināt spēlēt pēc noteikumiem un stāties pretī likstām, ko dzīve liek viņai ceļā, vai atriebties liktenim un ņemt lietu savās rokās par katru cenu. Mīlestība, greizsirdība, noziegums, nožēlošana. Tas viss un daudz kas cits šovā "ŅINA".

Pateicoties starptautiskās profesionāļu komandas pūlēm šovam "ŅINA" bija izveidota divstāvu skatuve ar iekšējiem labirintiem ar tur uzstādītajiem lieliem gaismas diožu ekrāniem, kas translē speciāli radīto videosaturu. Visas dekorācijas ir tādas realistiskas, ka kādā brīdī skatītāji jūtīs griezīgu ledainu vēju no cietuma kameras, citā brīdī pārvērtīsies par viesiem vistrokšņainākajās kāzās, trešajā brīdī ieraudzīs sevi izsmalcināta kabareja omulīgās sienās.

Lai pilnībā iegremdētu mūs glamūrajā laikmetā, zināmajā arī kā «Džeza ēra», kostīmi šovam speciāli izstrādājis un izgatavojis Nikola Floridovs. Pateicoties savai novatoriskajai un kreatīvajai pieejai viņam izdodas radīt tiltu starp «Lielā Getsbija» dekedentu gaisotni un modernajām modes tendencēm.

Dejotāju sastāvs ir profesionāli skatuves mākslinieki, šovu «Talent 2022», «Radio Music Awards 2021», «Choreographic Carnaval 2021» dalībnieki. Uz skatuves, tāpat kā dzīvē, viņi kustas kā vienots organisms, taču viņiem ir unikāli, džādi raksturi, kas padara viņu tēlus par tādiem interesantiem noskatīšanās laikā.

Deju šova “ŅINA” horeogrāfu kamanda sastāv no profesionāļiem, kas strādā dažādos virzienos – Rosica Terzijska (klasiskā un džeza tehnika, džeza fanks, mūsdienu horeogrāfija), Simona Georgijeva (hiphops un urbānā horeogrāfija) un Vasils Zolumovs (urbānā un mūsdienu horeogrāfija). Katrs no viņiem ir savas lietas izcils profesionālis ar lielu pieredzi unikālu deju numuru, koncertu un mūzikas klipu izstrādāšanā un izpildīšanā. Šova “ŅINA” horeogrāfija pārsteigs pat visprasīgāko skatītāju ar enerģiskiem masu numuriem, maijiem duetiem un akrobātiskiem solo.

Izrāde "ŅINA" ir vislielākais deju šovs, kas kadreiz bija radīts Bulgārijā! Šī izrāde ir patiesi jūtu svētki, kas turēs jūs sasprindzinājumā no pirmās minūtes un nelaidīs vāļā līdz pašām beigām!

Организатор Мероприятия сообщает, что во время проведения Мероприятия будет вестись фото- и/или видеосъёмка с тем, чтобы отразить информацию о Мероприятии в средствах массовой информации и информационных материалах. Полученные материалы могут быть использованы для публичного освещения и информирования общественности. Организатор Мероприятия не берёт на себя ответственности за производимую третьими лицами фото- и/или видеосъёмку, а также за использование полученных таким образом материалов. Детальную информацию об обработке Ваших личных данных можно найти здесь.

Поделится