Pāriet uz galveno saturu
Ср. 21.02.2024. 19:00

Big Daddy Wilson & Goosebumps bros

Большой зал


Amerikāņu blūza dziedātājs un dziesmu autors Big Daddy Wilson un viņa ilggadējā pavadošā grupa no Itālijas - The Goosebumps Bros viesosies VEF Kultūras pilī!

Šī nav pirmā reize, kad mākslinieks viesojas Latvijā un priecē publiku ar savu samtaino balsi pārpildītās koncertzālēs! Koncertā Big Daddy Wilson prezentēs savu jaunāko ierakstu albumu ar nosaukumu – “Plan B”, kas ir ierakstīts kopā ar The Goosebumps Bros. Koncertos skanēs dziesmas no jaunā albuma, kā arī skaistākie skaņdarbi no plašā Big Daddy Wilson repertuāru klāsta.

Big Daddy Wilson & The Goosebumps Bros izvedīs klausītājus cauri unikālam, mūzikālam ceļojumam, kas šķērsos daudzas afroamerikāņu mūzikas tradīciju krāsas un nianses -  sākot no “roots” blūza līdz klasiskajam soulam, no folka līdz mūsdienu urbānām melodijām.

Grupas satāvs:

Big Daddy Wilson: vokāls, perkusijas

Cesare Nolli: ģitāras, bekvokāls

Paolo Legramandi: basģitārists, bekvokāls

Nik Taccori: bungas, bekvokāls

Организатор Мероприятия сообщает, что во время проведения Мероприятия будет вестись фото- и/или видеосъёмка с тем, чтобы отразить информацию о Мероприятии в средствах массовой информации и информационных материалах. Полученные материалы могут быть использованы для публичного освещения и информирования общественности. Организатор Мероприятия не берёт на себя ответственности за производимую третьими лицами фото- и/или видеосъёмку, а также за использование полученных таким образом материалов. Детальную информацию об обработке Ваших личных данных можно найти здесь.

Поделится