Pāriet uz galveno saturu
Ср. 08.02.2023. 19:00

ĀRIJAS ELKSNES DZĪVES MELODIJAS — ĀRIJAI ELKSNEI — 95!

Большой зал


Ārija Elksne ir visu laiku visvairāk mīlētā latviešu dzejniece, kuras dzīves stāsts ir leģendām  un pravietiskiem notikumiem apvīts. Āriju Elksni mēdz saukt arī par vispersoniskāko dzejnieci, jo savos pantos viņa tieši un atklāti atklāja savu dzīvi, mīlestību, sāpes un pārdomas.   Viņas aiziešana bija traģiska, taču viņas dzīve bija krāšna un notikumiem bagāta. Koncertuzvedums ļaus vēlreiz izdzīvot to, kas dzejniecei bija svarīgs skaistā un vienotā  dziesmu, dzejas un atmiņu izrādē.  

Koncertuzvedumā piedalās dziedātāja un komponiste Laila Ilze Purmaliete, aktrise Dace Bonāte (kas iejutīsie dzejnieces tēlā), aktieris Gundars Silakaktiņš,  pianists Anatolijs Livča,  vijoļnieks Aleksejs Bahirs,  diriģente Aira Birziņa un koris "Dzintars".  Libreta autore Elizabete Trumpe. 

Uzveduma īpašais viesis komponists Uldis Marhilēvičs. 

Koncertuzvedumā skanēs visu laiku skaistākas dziesma ar Ārijas Elksnes vārdiem  tādas kā "Lūgums", "Par visu maksāju es dārgi", "No vienas mūžības uz otru ejot", kā arī 12 pavisam jaunas dziesmas. 

Organizē: Teātris un Mūzika, biedrība

Организатор Мероприятия сообщает, что во время проведения Мероприятия будет вестись фото- и/или видеосъёмка с тем, чтобы отразить информацию о Мероприятии в средствах массовой информации и информационных материалах. Полученные материалы могут быть использованы для публичного освещения и информирования общественности. Организатор Мероприятия не берёт на себя ответственности за производимую третьими лицами фото- и/или видеосъёмку, а также за использование полученных таким образом материалов. Детальную информацию об обработке Ваших личных данных можно найти здесь.

Поделится