Pāriet uz galveno saturu
PĀRCELTS
Вт. 17.10.2023. 19:00

ALISE BRĪNUMZEMĒ | BALETS — FANTĀZIJA

Большой зал


Informējam, ka izrāde tiek PĀRCELTA uz 30.03.2024. Jautājumu gadījumā lūgums sazināties ar pasākuma organizatoru.

Pēc Lūisa Kerola grāmatas "Alise Brīnumzemē" motīviem mūsu izrāde ir krāsaina fantāzijas pasaule, kurā satiekas realitāte un mistika. Tur dzīvo dīvaini radījumi un notiek dīvainas lietas. Tējkanna dejo, Trusis kļūst liels un mazs, un atkal liels, Sēnes apdzīvo jautras Čūskas. Alise ceļo pa šo dīvaino pasauli un atrod jaunus draugus, nezinot, vai tie ir īsti vai tikai daļa no viņas sapņa. Katrs skatītājs var brīvi saprast šeit notiekošās lietas tā, kā viņam patīk, nav robežu un ierobežojumu, tikai ļauj fantāzijai lidot!

Režija un horeogrāfija: Marija Goltsmane
Muzikālais aranžējums: Markus Robam
Video: Küllija Māriste
Kostīmi: Kirke Talu
Gaismas dizains: Marita Keskküla un Aleksandrs Platunovs
Horeogrāfija un izpildījums: Sandra Īva, Mārts Agu, Mehiss Zābers, Jevgeņijs Kravets, Olga Grišina, Eva-Marija Kangro, Marija Goltsmane un baleta studijas Goltsman audzēkņi.

Организатор Мероприятия сообщает, что во время проведения Мероприятия будет вестись фото- и/или видеосъёмка с тем, чтобы отразить информацию о Мероприятии в средствах массовой информации и информационных материалах. Полученные материалы могут быть использованы для публичного освещения и информирования общественности. Организатор Мероприятия не берёт на себя ответственности за производимую третьими лицами фото- и/или видеосъёмку, а также за использование полученных таким образом материалов. Детальную информацию об обработке Ваших личных данных можно найти здесь.

Поделится