Pāriet uz galveno saturu
Ср. 05.07.2023. 19:00

ALBERTA LEGZDIŅA 90 gades jubilejas koncerts | MŪSU MĪLESTĪBA

Большой зал


Alberts Legzdiņš visu mūžu ir bijis latviskuma sargātājs un latviešu pašapziņas uzturētājs gan svešumā, gan Latvijā ar savām dziesmām, jokiem, optimismu un labestību. Viņa dibinātā grupa "Čikāgas piecīši"  ir atstājusi  milzīgu mantojumu, no kura mēs turpinam smelties gan dziesmas, gan dzīves viedumu.  Tie ir vairāki simti dziesmu, dziesmu teksti, desmitiem koncertierakstu un studijas albumu.  Liela daļa no dziesmām ir tā folkorizējušās, ka, nereti, īpaši jaunākā paaudze,  uzskata tās par tautasdziesmām. Un tomēr vēl liela daļa dziesmu no šī mantojuma nav vēl "saulītē celtas", tās joprotjām gaida  satikšanos ar savu klausītāju.  Iespējams, tas notiks arī šajā koncertā. 

Veltījuma koncerts notiks divās daļās. Pirmajā daļā skanēs dziesmas no izrādes "Čikāgas piecīši. Leģendu atgriešanās"aktieru izpildījumā, bet otrajā daļā uzstāsies populāri mākslinieki. Viņi izpildīs Alberta Legzdiņa dziesmas  un dalīsies savās personīgajā atmiņās  par Albertu un viņa nozīmi latviskajā kultūrā. 

Организатор Мероприятия сообщает, что во время проведения Мероприятия будет вестись фото- и/или видеосъёмка с тем, чтобы отразить информацию о Мероприятии в средствах массовой информации и информационных материалах. Полученные материалы могут быть использованы для публичного освещения и информирования общественности. Организатор Мероприятия не берёт на себя ответственности за производимую третьими лицами фото- и/или видеосъёмку, а также за использование полученных таким образом материалов. Детальную информацию об обработке Ваших личных данных можно найти здесь.

Поделится