Aktuāli

Koncerts ir ATCELTS!
Koncerta organizators atvainojas par sagādātajām neērtībām.

__________________________

DOBRI MOLODCI ir Padomju un Krievijas estrādes leģenda, viens no pirmajiem vokāli instrumentālajiem ansambļiem Padomju Savienībā. Daudzu konkursu un festivālu laureāti. Kā arī, grupas puiši ir filmējušies visiem zināmajā kinofilmā BURVJI.

Savas pastāvēšanas 50 gados tā rindas ar savu klātbūtni greznoja tādi mūsu estrādes grandi kā: Jurijs Antonovs, Oļegs Ivanovs, Aleksandrs Lermans, Aleksejs Glizins, Žanna Bičevska un daudzi citi. Jurija Antonova speciāli uzrakstītā dziesma ''О Добрых Молодцах'' (“Par krietnajiem puišiem”) ar vārdiem ''Помню в детстве я…'' (“Atceros bērnībā es...”) kļuva par savdabīgu ansambļa vizītkarti. Tādi šlāgeri kā: ''Я еду к морю'' (“Es braucu uz jūru”), ''Галина'' (“Gaļina), ''Золотой рассвет'' (“Zelta saullēkts”), ''Моё богатство'' (“Mana bagātība”), visas nenosaukt, skanēja visā valstī.

1975. g. piedalījās Davida Tuhmanova albuma “Pa manas atmiņas viļņiem” (“По Волне моей памяти”) ierakstīšanā. 1976. g. ierakstīja visas dziesmas m/f “Joks” (“Розыгрыш”).

1982. g. skaisto puišu grupa saņem uzaicinājumu kā aktieriem filmēties un izpildīt dziesmas kinofilmai “Burvji” (“Чародеи”), kuru Jūs droši vien redzējāt, un ne vienu reizi vien.

Padomju un Krievijas estrādes leģenda, viens no pirmajiem VIA Padomju Savienībā, daudzu konkursu un festivālu laureāti, prēmiju “Nacionālis Olimps” 2003.g., “Labākie no labākajiem” 2005.g., “Nacionālais īpašums” laureāts – Vokāli instrumentālais ansamblis “Dobri Molodci”.

Organizē: Maketika, SIA

Drukāt sadaļu