Aktuāli

  Veizāna deju skolas koncertuzvedums
 “16  APSKĀVIENI  pilnīgai dzīvei”

Pēc Ketlīnas Kītingas grāmatas "Apskāvienu valoda"

 

4 apskāvieni dienā nepieciešami izdzīvošanai,

8 apskāvieni - formas uzturēšanai,

12 apskāvieni – izaugsmei,

16 apskāvieni – pilnīgai dzīvei.

Sākotnējo Ketlīnas Kītingas ideju par 12 apskāvieniem, papildināja Edmunds Veizāns vēl par četriem un sanāca 16 apskāvieni pilnīgai dzīvei.

Stāsts būs par dažādām situācijām kurās mēs apskaujamies: sasveicinoties, samīļojoties, steidzoties, atvadoties, priecējoties, uzmundrinot, lūdzot piedošanu, raudot, bēdājoties un piedzīvojot laimes mirkļus un tā pat labsajūtai…

Koncertuzvedums būs kā Veizāna deju skolas 27.sezonas noslēguma pasākums, kurā tiks izsniegtas arī apliecības par deju skolas programmas apgūšanu 7 dejotājiem un pasniegtas kārtējās deju skolas gada balvas par sasniegumiem un izaugsmi.

Režisors – Edmunds Veizāns

Horeogrāfi: Edmunds Veizāns, Baiba Iekļava, Dārta Ģīle, Agneta Lāce, Anastasija Vorkunkova, Gundega Pūtele, Maija Tjurjapina, Aksels Šelders.

 Seši horeogrāfi veidos kopā 16 horeogrāfijas, kopumā 65 minūtes garā izrādē, pārsvarā pie latviešu izpildītāju mūzikas:  "Melo-M", "Dagamba", "Musiqq", "Intars Busulis", "Gustavo", “MESA”, “Singapūras Satīns”, “Otra puse”, “Instrumenti”, Dārta Stepanova, Varis Vētra.

Dejas uzvedumā piedalās visu vecumu 13 deju skolas grupas, kopā apmēram 110 dalībnieki.

Organizē: Veizāna deju skola

Drukāt sadaļu