Aktuāli

Mūzika var nojaukt robežas starp žanriem un stiliem, un pat idejām vai cilvēkiem. AISMA tiecās vēl tālāk, nojaucot robežas starp sapņiem un realitāti. Edgara Cīruļa iztēles bagātā mūzika aiznes klausītāju citā pasaulē, stāstot viņam pasaku par viņa paša svarīgāko dzīves daļu — bērnību.
Vakara pirmajā daļā izskanēs Edgara Cīruļa komponētais koncerts klavierēm un bongo, kas sarakstīts īsi pirms AISMAS tapšanas. Koncerts ir muzikāls priekšvēstnesis lieldarbam, kur pasaka satiekas ar mūziku un ilustrācijām. Otrajā daļā tiks prezentēta pirmā albumgrāmata no triloģijas AISMA. Tas ir starptautisks, multimediāls projekts, kur satiekas mūziķi no Itālijas, Dānijas un Latvijas, atskaņojot oriģinālmūziku, kas ir balstīta uz Edgara Cīruļa un Jāņa Ločmeļa autorpasaku.

Piedalās:
- Edgars Cīrulis – autors, kompozīcijas, klavieres (Latvija)
- Arta Jēkabsone – vokāls (Latvija / ASV)
- Svens Vilsons – ģitāras (Latvija)
- Alise Golovacka – flauta (Latvija)
- Kenneth Dahl Knudsen – kontrabass (Dānija)
- Matias Fischer-Mogensen – bungas (Dānija)
- Federico Nelson Fioravanti – kompozīcijas, perkusijas (Itālija)

 

Pasākuma organizators informē, ka pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu.

Organizē: VEF Kultūras pils

Saistītie pasākumi

Drukāt sadaļu