Aktuāli

 Informējam, ka bezmaksas ielūgumi lielās atsaucības dēļ ir beigušies! 

VEF Kultūras pils aicina gan lielus, gan mazus rīdziniekus un Rīgas viesus baudīt aizraujošu cirka izrādi, kas mērojusi tālo ceļu no pašas Taipejas! 

Taipejas cirka grupa FOCA ir dibināta 2011. gadā un ir viena no slavenākajām mūsdienu cirka trupām Taivānā. FOCA unikālais un radošais stils apvieno mūsdienu cirka mākslu ar citiem uzstāšanās veidiem, tostarp akrobātikas, ielu izrāžu, teātra mākslas un tradicionālo mākslas formu elementiem.   

Priekšnesums, ko “FOCA” ved uz Rīgu – “Zemes dziesmas” – izmanto mūsdienu cirka mākslu, lai parādītu Taivānas skaistumu. Programma tiek atklāta ar Taivānas aborigēnu dziesmu, kurai seko klasiskas dziesmas no dažādiem Taivānas vēstures posmiem. Šī programma stāsta Taivānas stāstu, izmantojot atbilstošus elementus, piemēram, karogus, cīņas mākslu, stāvēšanu uz rokām, riņķus, kubus, “diabolo” jeb ķīniešu jo-jo un piramīdas ar nozīmīgu Taivānas dabas un kultūras objektu attēliem. 

Taipejai, kā Rīgas sadraudzības pilsētai, vienmēr ļoti svarīga bijusi mūsu pilsētu divpusējā sadarbība, un, piedaloties Rīgas svētkos, Taipeja vēlas parādīt pasaulei tās bagātīgo kultūras mantojumu.

Pasākumu organizē: Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments sadarbībā ar VEF Kultūras pili ar Taipejas pilsētas atbalstu.

Organizē: Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments sadarbībā ar VEF Kultūras pili. Atbalsta Taipejas pilsēta

Drukāt sadaļu