Aktuāli

Maestro Raimonds Pauls piedāvā jaunu programmu ar Guntara Rača vārdiem “Kontrasti” Kristīnes Prauliņas un Radio bigbenda sniegumā 24.septembrī VEF Kultūras pilī. Pie klavierēm pats Maestro.

Koncerta programmā - jaunas Maestro Raimonda Paula dziesmas ar Guntara Rača vārdiem no tāda paša nosaukuma albuma “Kontrasti”, kas klajā nāks jau maijā. Koncertā VEF Kultūras pilī 24.septembrī  albumu prezentēs lieliskais Latvijas Radio bigbends Kārļa Vanaga vadībā, talantīgā dziedātāja Kristīne Prauliņa un, protams, pats Maestro. Albuma džeziski melodiskā noskaņa aizraus ne vien rūdītus melomānus, bet būs baudījums ikvienam mūzikas cienītājam. Daudzas no dziesmām jau šobrīd skan Latvijas radio programmās.

Kristīne Prauliņa kā soliste koncertē Latvijā un ārzemēs gan ar gospeļkori, gan dažādiem džeza, blūza un populārās mūzikas sastāviem. Starptautiskā mākslinieku konkursa “Riga Jazz Stage 2014” Grand Prix ieguvēja, pašlaik arī Rīgas Gospeļkora vadītāja.

Latvijas Radio bigbends ir ieņēmis nozīmīgu lomu Latvijas džeza mūzikas vēsturē vairāk nekā pusgadsimta garumā. Pēc 16 gadu pārtraukuma, Raimonda Paula neatlaidīgi lobēts un svaigu ideju un spēku pārņemts, 2012. gada nogalē  unikālais džeza kolektīvs atdzimst un sadarbojas ar talantīgākajiem mūziķiem no Latvijas un ārvalstīm, piemēram vienu no pasaules vadošajiem džeza vokālistiem Kurtu Elingu un itāļu džeza dīvu – Robertu Gambarini.

Ilgus gadus bigbendu vadījis Maestro Raimonds Pauls, bet šopavasar  mākslinieki apvienojušies kopdarbā daudzveidīgā muzikālajā ceļojumā – albumā “Kontrasti”, kurš klajā nāks jau maijā.

Organizē: Micrec PM SIA

Drukāt sadaļu