Aktuāli

PĀRCELTS!

Organizators informē, ka M.Jefremovs Mono izrāde - Labais, sliktais, niknais, kas bija paredzēts 16.04.2019., VEF Kultūras pilī tiek pārcelta uz rudeni!
Lūdzam, sazināties ar organizatoru uz : +371 26191370

Atvainojamies par sagādātajam neērtībām!

 

-------------------------- 

Mihails Jefremovs -  viens no mīlētākiem un orģinālākiem  krievu aktieriem. Viņa kontā ir vairāk kā 110 kino lomas, 25 lomas teātrī, vairāk kā 10 režisēti teātra projekti,  kā arī simtiem sižeti televīzijā un publikācijas par orģinālām tēmām. Savās uzstāšanās reizēs mākslinieks cenšas izpaust un nodot savu vēstījumu skatītājam par dažādiem dzīves aspektiem: no politikas līdz izsmalcinātībai, no ikdienišķām lietām līdz filozofijai…. Viņa sarkastisko un bieži vien skandālisko  uzstāšanās manieri nav iespējams sajaukt ar kādu citu. 
Viss, ko parasti saka par par Mihailu Jefremovu, bieži vien ir diametrāli pretējs. Viņš ir gan labs, gan slikts. Viņam ir skandaloza reputācija un neaizsargāta, ievainojama dvēsele. Par sevi viņš saka, ka ir tāds, kā galma āksts, bet drīzāk viņš ir dzīves lutināts, intelektuāls aktieris un teātra cilvēks!
Viņa asprātība, sarkasms, unikālais izteiksmes veids, visdziļākā cieņa pret skatītāju - ir nopelnījis daudzu skatītāju mīlestību ne tikai Krievijā, bet arī citās valstīs.
Izrādē Mihails Jefremovs parodē un izcili lasa pašas slavenākās parodijas - "Putins un vīrs", "Depardje", "Man iezvanījas telefons", "Putins kombainā", un dzeju no sensacionālā šova - "Гражданин поэт" (“Pilsonis dzejnieks”) un “Господин хороший” (“Labs Kungs”)

 “LABAIS, SLIKTAIS, NIKNAIS” – asprātīgs, aktuāls un smieklīgs šovs!

Organizē: ARKADA LTD, SIA

Drukāt sadaļu