Aktuāli

Nerātnajiem zaķēniem Paukam, kas dzīvo Ozolaines mežā, galva vienmēr pilna ar dažādām idejām un dullībām, bet gudrinieks Šmauks tās palīdz realizēt, jo divas galvas taču ir gudrākas nekā viena, vai ne?! Dzīve ir lustīga un pārsteigumu pilna, tomēr katrs viņu jautrais darbiņš, kas vienmēr labi domāts, beidzas diezgan bēdīgi...
Zaķēni nenokar galvas un ir gatavi laboties (cik pazīstami, vai ne?...), un … Paukam atkal ir – „I-D-E-J-A!” Sākas jauns piedzīvojums… Ko tas nesīs meža iemītniekiem? Lai nu kā, - zaķēniem pieder vissvarīgākā, vislielākā  vērtība – laba sirds! Tāpēc šis stāsts galu galā beidzas labi un viņiem viss tiek piedots.

Dziesmuspēle Brodveja stilā, veidota pēc Enīdas Blaitonas populārās pasakas Pauks un Šmauks motīviem. Izteiksmīgā kustību horeogrāfija, spilgtā kostīmu koncepcija, Ozolaines meža vides scenogrāfija priecēs gan pirmskolas un jaunāko klašu bērnus, gan viņu vecākus un ikvienu, kam patīk azarts, jautrība un ir mīļas bērnības atmiņas.
 
Kurš gan nezin lieliskā latviešu melodiķa Arvīda Žilinska hitus, -- bērnu dziesmas, kas visās paaudzēs iecienītas tāpat kā Raimonda Paula vai citu melodiķu daiļrade -- „Rīta rosme”, „Dziesmiņa par mīļo māmiņu”, Kaķīts mans”, „Dziesma par slinko Jānīti”, „Pulkstens deviņus jau zvana” un daudzas, daudzas citas. Tās izrādē izdziedās aktieri Mārcis Maņjakovs, Emīls Kivlenieks, kas operetes cienītājiem jau pazīstams kā Džonijs operetē Klīvija, Rosiljons operetē Jautrā atraitne vai Mustafa Bejs operetē Balle Savojā, kā arī Intars TV3 seriālā Ugunsgrēks,  Anastasija Vorobjova, kas sevi spoži jau pieteikuši operešu Klīvija un Jautrā atraitne izrādēs, un jaunie vokālisti Laura Purena - ineses Galantes konkursa laureāte, Sabīne Krilova, ko pazīstam no LTV šova Radīti mūzikai, Ansis Bētiņš, Emīls Klaužs, Valērija Koļago, Laima Krīgere, Tatjana Kopača, Artūrs Zvirbulis, Vjačeslavs Aleksejevs, pianista Madara Kalniņa  un džeza grupas pavadījumā.
 
Režisors Valdis Lūriņš stāsta: „Tā ir bērnības pasaulei pietuvināta muzikāla izrāde – saspēle ar mazajiem skatītājiem un viņu vacākiem – rotaļas, draugi, pārdzīvojumu un piedzīvojumu meklējumi, pāragrā patstāvība, uzticība un atgriešanās mājās, kad „cimdi, zeķes, zābaciņi kaktā rātni dus”, kur dziesmiņu miegam dzied mīļā māmiņa. Stāsts būs par labo, kas vienmēr uzvar ļauno!”
Izrādes garums 1 stunda 10 minūtes, 1 cēliens

Mazajiem skatītājiem nav vecuma ierobežojuma.

Organizē: Operetes teātris, SIA

Drukāt sadaļu