Aktuāli

Izrāde "Mīlestības teritorija" - ironisks stāsts par sievieti, kura mūžīgi atrodas mīlestības meklējumos. Dzīvē viņai blakus vienmēr bijuši vīrieši, bet neviens no viņiem nav spējis iedot to, ko viņa ir vēlējusies. Viņai ir viss, bet trūkst paša galvenā - pārliecības par izvēles pareizumu. Viņa cenšas saprast sevi un apkārt notiekošo, mēģinot notiekošajā saskatīt liktens zīmes. Jeļena Jakovļeva parāda, cik dažāda var būt galvenā varone. Viņa ir daudzšķautņaina un izraisa pretrunīgas emocijas, bet droši var pateikt vienu, Jūs dzīvosiet līdzi Ļubai, kas cenšas atrast sevi.
"Dāma gaida, klarnete spēlē" - tāds ir oriģinālais Maikla Kristofera izrādes nosaukums, kuru astoņdesmitajos gados spēlēja Ņujorkā, bet tagad to teātra aģentūrai "Арт - Партнер ХХI" ir uzvedis jaunais režisors Vladimirs Pankovs.
Dāma gaida vīrieti. Āķis ir tajā, ka nav skaidrs, kuru īsti. Tāpēc ka viņas dzīvē tie ir bijuši daudz, un, kā minimums trīs no viņiem ir atstājuši neizdzēšamas pēdas. Tāpēc uz romantiskajām vakariņām skatītāji varēs gaidīt vai nu neveiklo Polu, vai ambiciozo Džeku, vai arī lielisko kulināru Džordžu. Un, kā jau teikts oriģinālajā nosaukumā, kamēr dāma gaida - klarnete spēlē. Mūzika šeit ir kā vēl viens varonis - tā paspilgtina un atkailina citu varoņu pārdzīvojumus.
MĪLESTĪBAS TERITORIJĀ nav uzvarētāju un zaudētāju - ir tikai jūtas, kaislības un sirds alkas. Viņa un trīs viņas dzīves galvenie vīrieši: kautrīgais pusis Pols, ambiciozais Džeks, mājīgais Džordžs. Draudzene, mīļākā, sieva - šīm visām sievietes  lomām viņa cenšas atrast sev to vienīgo, īsto, ar kuru gribētos sadoties rokās un  klīst pa ielām...
Klarnetista loma, kuru iedzīvinājis izrādes autors Maikls Kristofers, ir kļuvusi par vienu no galvenajām šajā izrādē. Džeza un blūza improvizācijas un virtuozās klarnetes replikas pastiprina un burtiski atkailina varoņu dziļos emocionālos pārdzīvojumus.

Lomās: Krievijas tautas aktrise Jeļena Jakovļeva, Pjotrs Kislovs, Vjačeslavs Razbegajevs, Andrejs Zavodjuks, Jevgeņijs Barhatovs  (klarnete). Režisors: Vladimirs Pankovs.

Izrāde notiek krievu valodā!
 

 

Organizē: RPRINT, SIA

Drukāt sadaļu