Aktuāli

Jaunā gada gaidīšanas laikā, 17. un 18. decembrī, Parter.lv  Rīgas un Daugavpils skatītājiem piedāvās muzikālu " Ļoti Sniegotu Ziemeļu Pasaku" - "Mazā Sniegputenīte", ko uzvedis Piemaskavas Jaunatnes teātris, kura vadītāja ir Nonna Grišajeva. Jaunatnes teātris šobrīd ir viens no populārākajiem bērnu un jauniešu teātriem ne tikai Maskavā un tās apkārtnē, bet arī visā Krievijā.
  Piemaskavas jauno skatītāju teātris tika veidots 1930. gadā kā Maskavas Jaunatnes teātra filiāle. Visos laikos tajā ir tikušas uzvestas gan klasiskas, gan mūsdienīgas, gan muzikālas izrādes bērniem un jauniešiem. Savā vairāk nekā 80 gadu pastāvēšanas vēsturē šajā teātrī ir iestudētas aptuveni 300 izrādes, tikušas nospēlētas aptuveni 30000 teātra izrādes bērniem gan Maskavā, gan Piemaskavā, gan daudzos citos Krievijas reģionos un pilsētās. Kopumā šīs izrādes ir noskatījušies vairāk kā 8.5 miljoni skatītāju.
  2014. gadā par teātra māksliniecisko vadītāju tika nozīmēta Krievijas nopelniem bagātā aktrise Nonna Grišajeva, kura uzsāka teātra mākslinieciskajā dzīvē jaunu posmu. Saglabājot slavenā kolektīva tradīcijas, Nonna Grišajeva būtiski atjaunoja repertuāru un šodien teātris piedāvā vairāk kā 30 izrādes visu vecumposmu skatītājiem - bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem. Tās ir dramatiskās izrādes, muzikālās izrādes ar dziesmām, dejām un "dzīvo" muzikālo pavadījumu, arī izrādes ar leļļu teātra elementiem. Tā kā teātra piedāvātās izrādes ir vienlīdz interesantas gan bērniem, gan pieaugušajiem, šo teātri droši var saukt par ģimenes teātri.
  Muzikālā pasaka "Mazā Sniegputenīte" ar panākumiem tiek rādīta uz Jaunatnes teātra skatuves jau 5 gadus. Teātris pirmo reizi brauc viesizrādēs uz Baltijas valstīm!
  Tālā ziemeļu malā dzīvo Mazā Sniegputenīte  - balta, pūkaina, bet nemierīga un nepaklausīga meitenīte. Neviens ar viņu nevar sadzīvot, pat māmiņa, varena sniega brīnumdare. Un tikai mednieka dēls, zēns vārdā Tirvs, kuru meitene satika, spēja iemācīt viņu spēlēt spēles, bet svarīgākais - draudzēties!
  Šo pasaku mums ir dāvājusi ziemeļu tauta - sāmi. Sāmi uz pasaules ir palikuši ļoti maz, tāpēc viņi dzīvo ļoti draudzīgi, sargā savas tradīcijas un kultūru. Šai izrādē Jūs dzirdēsiet sāmu tradicionālo mūziku, redzēsiet viņu nacionālās dejas un kostīmus.

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 2 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~1h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Organizē: PARTER.LV, SIA

Drukāt sadaļu