Aktuāli

Grupa MGZAVREBI ir atzīta Gruzijā, Krievijā un citās KF valstīs, tomēr līdz šim vēl nav koncertējusi Latvijas galvaspilsētā - Rīgā.

Grupa ir tīrradņi - gruzīnu nacionālās mūzikas mūsdienu aranžijas un harizmātiski orģināla skatuves snieguma simbioze. Krievijā grupa pazīstama no sadarbības ar Grigoriju Griškovecu, kurā lielu nozīmi ieņem dzejas saturiskums un tā mijiedarbība ar mūziku.

Grupa dibināta 2006.gadā, par tā dibinātāju kļuvis Gigi Dedalamazivšili un  tā sākotnēji sastāvēja no trim mūziķiem. Šobrīd ansamblis koncertē patstavīgā 7 cilvēku kolektīvā.

Harmonika, flauta, perkusija – dzīva instrumentāla skaņa nevienu klausītāju neatstās vienaldzīgu!

2018.gads ir 25 gadu jubilejas gads Latvijas-Gruzijas diplomātiskajās starpvalstu attiecībās, tāpēc pasākuma organizators priecājas, ka tik atzītu mākslinieku koncerts norīsināsies tieši diplomātisko attiecību jubilejas gada ietvaros.

Pasākuma valoda: krievu, gruzīnu.
Bērniem līdz 5 gadu vecumam ieeja bez maksas, neaizņemot atsevišķu sēdvietu.
Ieeja pasākumā no plkst. 19:30

----

Organizators informē, ka grupas MGZAVREBI koncerts, kas bija paredzēts 30.05.2018. VEF Kultūras pīlī ir pārcelts uz 9.februāri plkst. 19.00.
Uz 30.05.2018. koncertu iegādātas biļetes derīgas pasākuma apmeklējumam 09.02.2019. un tās nav nepieciešams mainīt (norises vieta nemainās).
Ja kādu iesmeslu dēļ nevarat apmeklēt pasākumu 09.02.2019., naudu par biļetēm, kas iegādātas SIA „BIĻEŠU SERVISS” tīklā, var saņemt ar pārskaitījumu, aizpildot pieteikuma veidlapu. Vairāk informācijas ŠEIT 

Pieteikumus naudas saņemšanai par biļetēm, var iesniegt līdz 13.06.2018.

Pasākuma organizators atvainojas par sagādātajām neērtībām!

Organizē: APELSIN SIA

Drukāt sadaļu