Aktuāli

Kamēr vien pastāv pasaule, un tajā mājo mīlestība, dzejnieki, rakstnieki, komponisti, mākslinieki un citi radošo jomu pārstāvji, savus mākslas darbus un šedervus radot, iedvesmojas no sievietes. Un viņas vārda. Sievietes vārds kļūst par mākslinieka mūzu. Svešs vai pazīstams, mīlēts, izsapņots, pat nīsts vai pielūgts. Cik daudz gan ir sieviešu vārdu, kurus dzirdot, mūsu domas tiecas uz vienu vispazīstamāko, visdzirdētāko. Marija, Ieva, Kleopatra, Terēza, Baiba, Vaira. Bet kā ir ar Lanu, Guntu, Inesi, Leonoru, Genovevu, Dženiju?  Dzirdot brīnišķīgu dziesmu vai dzeju, veltījumu šiem vārdiem kā ar vieglu, gaisīgu otas triepienu  no atmiņām un fantāzijas, iztēlē rodas personisks, skaists un emocijām bagāts stāsts.  Katram skatītājam savs. Katram klausītājam savs.

 Koncertuzvedumā ”Sievietes vārds” populāru latviešu komponistu - Raimonda Paula, Ulda Stabulnieka, Aleksandra Kublinska, Alņa Zaķa un citu - dziesmās, īpašo noskaņu palīdzēs uzburt iemīļoti  skatuves mākslinieki:

Viktors Lapčenoks, Jānis Paukštello, Dainis Skutelis, Mārtiņš Ruskis vai Jānis Apeinis, Olga Stupiņa, Inta Gudovska, Anita Levša un muzikālā grupa Jura Kristona vadībā.  

Organizē: SIA

Drukāt sadaļu