Aktuāli

Sakarā ar valstī izsludināto ārkārtas stāvokli, pasākums ir ATCELTS.
Ja biļetes esiet iegādājies (-usies) attālināti interneta mājas lapā www.bilesuparadize.lv, tad nauda par biļetēm Jums tiks atgriezta automātiski uz to pašu kontu, no kura tika iegādātas biļetes, nekādas papildus darbības jums nav jāveic. Vairāk informāciju par naudas  par iegādātajām biļetēm atgriešanu sakarā ar pasākumu atcelšanu, lūdzam skatīt šeit:
https://www.bilesuparadize.lv/lv/covid19
Jautājumu gadījumā lūgums zvanīt uz VEF Kultūras pils informācijas centru pa tālr. 26596971.

________________

Ko nozīmē teiciens „laimes mātes krekliņā dzimis”?

Laimīgi nodzīvot dzīvi, saskaņā ar laiku, dabu un sevi. Turēt godā savas tautas un ģimenes vērtības, uzticēties pasaulei, spēt visās dzīves grūtībās palikt sirds skaidram un atgriezties šajā pasaulē no jauna.

Koncertuzvedumā radītas no jauna un aranžētas latviešu tautas dziesmas un dejas, kas laikmetīgā veidā atspoguļo cilvēka dzīves gājumu, salīdzinot ar gada ritējumu dabā. Uzvedumā uzsvērta paaudžu nozīme, ticība dabas un laika likumiem un dainu viedums, ko atklāj galvenie tēli un latviešu dievības.    

Viens no centrālajiem simboliem koncertuzvedumā ir koks, kas, tāpat kā cilvēks, izdzīvo gadalaiku ritu: pavasaris – dzimšana, bērnība, vasara – jaunība, rudens – briedums, ziema – vecums. Otrs simbols  Laima -  cilvēka dvēseles gara gaismas nesēju un likteņa veidotāja.

Gaiša, gaiša uguns dega
Tumšajā kaktiņā
Tur Laimiņa mūžu raksta
Mazajam bērniņam

 

Uzvedumā piedalās:
bērnu vokālā studija MOMO
deju grupa RITMS
TDA  ZELTA SIETIŅŠ
Mūziķi: Ilze Grunte, Andris Grunte, Mārtiņš Linde, Edgars Kārklis
Solisti: Laima Miltiņa, Salvis Sprūžs, Dace Kravale
Režisors Valdis Pavlovskis
Scenogrāfs Egils Kupčs
Videoprojekcija  Krists Krūzkops
Kostīmu māksliniece Agnese Spridzāne

Organizē: VEF Kultūras pils

Drukāt sadaļu