Aktuāli

VEF Kultūras pilī 7.janvārī plkst.19.00 notiks elegants un joku pilns koncerts TENORU JAUNAIS GADS, kurā apvienojušies dziedoši un asprātīgi aktieri un izcili operas solisti. Koncertā piedalīsies dziedātāji no Latvijas Nacionālās Operas un Baleta teātra Juris Jope, no Operetes teātra galveno lomu atveidotājs - Emīls Kivlenieks, aktieri Kristians Kareļins no Latvijas Nacionālā teātra, Mārtiņš Brūveris un liepājnieks, Jaunā Muzikālā teātra aktieris Marģers Eglinskis kā arī Latvijas Nacionālās Operas  tenors - Raimonds Bramanis. Dziesmu pavadījumu nodrošinās pianista Anatolija Livčas instrumentālā grupa (ģitāra – Artūrs Kutepovs, sitaminstrumenti – Uģis Krūskops, taustiņi - Anatolijs Livča).
Koncertā skanēs gan jaunas, bet jau iemīļotas dziesmas, īpašā sabalsojumā un aktieriskā interpretācijā, gan dziesmas no klasiskā tenoru repertuāra.  
Īpašs notikums koncertā būs Endrū Loida Vēbera dziesmas “Amigos para siempre” izpildījums latviskā versijā. To klausītāji varēs baudīt koncerta finālā. Dziesmas teksta autore ir Elizabete Trumpe. Dziesma tika sarakstīta 1992.gada Barselonas Olimpiskajām spēlēm, un toreiz to izpildīja Hosē Karerass un Sāra Braitmena, tagad to izpildīs visi koncerta dalībnieki.  
Skatītājiem noteikti pārsteigums būs Dona un repera Ozola dziesma "Salauzta sirds", kuru tenori izpildīs savā interpretācijā (atgādināsim, ka šis skaņdarbs 2019.gadā “Zelta mikrofona” ceremonijā saņēma balvu kategorijā “Gada dziesma”).
Koncertā programmā iekļautas arī dziesmas “Karameles”, “Tavas mājas manā azotē”, "Brīvdiena", “Mīlestība” - Kvazimodo dziedājums no Z.Liepiņa operas "Parīzes Dievmātes katedrāle". “O, Sole mio”, “Besame mucho” un daudzas citas jaunā interpretācijā un daudzbalsībā.  
Koncertā skatītāji no māksliniekiem varēs sagaidīt ne tikai skaistas dziesmas jaunās versijās, bet arī jokus un asprātības. Koncertu cikls aizsākās, gaidot Jauno 2020.gadu, tālab koncerta scenārijā programmā ir ietverti stāsti par horoskopa zīmēm, atnākušo Žurkas gadu un visu, kas ar to saistās. Mākslinieki ar smaidu ir atraduši pozitīvo visās dzīves jomās, radot optimistisku gaisotni un cerīgu skatu nākotnē.
Koncertā netrūks arī emocionālas notis un aizkustinoša pacēluma, ko nodrošinās mākslinieku vokālie talanti, meistarība un, noteikti, dziesmu izvēle.
Pasākuma vadītāja lomā iejutīsies atraktīvais un spilgtais Latvijas Nacionālā teātra aktieri Kristians Kareļins vai Mārtiņš Brūveris.  

Organizē: Jaunais Muzikālais Teātris

Drukāt sadaļu