Aktuāli

Cienījamie koncerta apmeklētāji!
Šodien (28.02.2019.) esam saņēmuši ziņu no Ingusa Pētersona, ka slimības apstākļu dēļ viņš, diemžēl, nevarēs piedalīties koncertā. Ingus Pētersons novēl visiem skaistu koncertu.

Pasākuma producente: Laila Ilze Purmaliete
 

Dziedošie un asprātīgie  aktieri apvienojušies humora un muzikālu joku pilnam koncertam  - Tenoru gads.

 "No  aktieriem skatītāji gaida ne tikai skaistas dziesmas un dziedāšanu, bet arī jokus un ālēšanos uz skatuves, to visu mēs darīsim,  un arī uzzināsim, ko mums katram sola jaunais Cūkas gads gan pēc austrumu horoskopiem, gan pēc latviešu tradīcijām." 

Koncetrā piedalīsies operas solists Juris Jope  no Latvijas Nacionālā teātra, Mārtiņš Brūveris, kurš arī iejutīsies  konferansjē lomā, no Liepājas –Marģers Eglinskis, Kristians Kareļins no Nacionālā teātra. Dziesmu pavadījumu nodrošinās pianista Anatolija Livčas instrumentālā grupa.

Koncertā skanēs gan jaunas, bet jau iemīļotas dziesmas, gan klasiska  jaunā īpašā sabalsojumā un aktieriskā interpretācijā  - “Karameles”, “Tavas mājas manā azotē”, "Tava rīta kafija", “Mazā”,  "Ziemeļblāzmas romance”,  “Divi eņģeļi”, “Rikšo, bērīt!”, “ O, Sole mio”, “ “Lai tik snieg” un daudzas citas skaistas dziesmas.

Koncertam īpašu šarmu piesķirs pārdomātais scenārijs un aktieru joki. Koncerta gaitā skatītāji  uzzinās, ko mēs varam sagaidīt no 2019.gada, ko austrumos dēvē par  Cūkas gadu.  Tās būs brīnišķīgas ziņas, jo cūka, kā zināms ir gudrs, miermīlīgs un omulīgs dzīvnieks, un tāds attiecīgi ir gaidāms arī šis gads, kurš mūs iepriecinās ar demogrāfisku kāpumu, bagātības pieaugumu, politiķu viedumu un vispārēju laimi. Aktieri bija nopietni meklējuši un ar smaidu atraduši pozitīvo visās jomās, radot optimistisku gaisotni un cerīgu skatu nākotnē. Koncertā netrūks arī emocionālas notis un aizkustinoša pacēluma, ko nodrošinās aktieru vokālie talanti, meistarība un, noteikti, dziesmu izvēle.

Video

Organizē: Jaunais Muzikālais teātris, biedrība

Drukāt sadaļu