Aktuāli

30. oktobrī VEF Kultūras pils Kamerzālē uz vienas skatuves pirmo reizi tiksies spilgtākie Latvijas kamermūziķi – Trio ART-i-SHOCK un kameransamblis ALTERA VERITAS. Jaunajā programmā ALTERA SHOCK vēl nebijušā skanējumā baudīsim gan dzirdētus latviešu komponistu skaņdarbus, gan divus pasaules pirmatskaņojumus.

Smalks humors un dziļdomīgas pārdomas, rotaļīgs prieks un radošs šoks, deva provocējoša pārsteiguma un apgarojošs miers, citādas patiesības meklējumi un jaunatklāšanas gars... Šajā programmā pirmoreiz satiekas divi latviešu kamermūzikas giganti – trio ART-i-SHOCK un kameransamblis ALTERA VERITAS! Katrs unikāls sastāva un skanējuma ziņā, kopā tie veido gluži jaunu un absolūti oriģinālu spēku, kura radošais potenciāls iedvesmojis ne tikai Latvijā vien dzīvojošos komponistus.

Jaunajā programmā ALTERA SHOCK dzirdēsim Kristapa Pētersona skaņdarbu “Rīgas nakts” čellam, klavierēm un sitaminstrumentiem, Santas Ratnieces “Nattergalen” čellam, klavierēm un sitaminstrumentiem, Ērika Ešenvalda “Cryptic”, Agneta Krilova - Bērziņa “Quid est veritas?”, kā arī divus jaundarbu pasaules pirmatskaņojumus – Gundegas Šmites "Ūdens pulksteņi" un Dimitra Maronidis "Mise en abyme" elektronikai un ansamblim.

Piedalās: Trio ART-i-SHOCK un kameransamblis ALTERA VERITAS

Ieeja no plkst. 18.30, bufete vīna glāzei pirms koncerta pie Kamerzāles ieejas!

Vecuma ierobežojums: 12+

Organizē: VEF Kultūras pils sadarbībā ar Jaunās mūzikas festivālu ARĒNA

Drukāt sadaļu