Aktuāli

2017. gada augustā, atsaucoties uz Radošā Namiņa "Kaķis Maisā" aicinājumu, Rīgā viesojās rokmūziķis, dziedātājs un komponists Jevgeņijs Margulis kopā ar savu draugu, virtuozo ģitāristu, Mihailu Kļaginu, lai nospēlētu koncertu "Квартирник" formātā. Tas bija lielisks! Mēs saņēmām ļoti daudz atsauksmju un aicinājumu organizēt īstu Jevgeņija Margulisa un viņa grupas solo koncertu. Pēc koncerta Jevgenijs solīja noteikti atgriezties Rīgā ar visu savu grupu, lai rīdzinieki varētu dzirdēt mīļotās dziesmas visā to spožumā.
Turpinot sadarbību ar leģendāro mūziķi, Radošais Namiņš "Kaķis Maisā" piedāvā Jūsu uzmanībai īstu Jevgeņija Margulisa un viņa grupas solo koncertu, kas 12. martā norisināsies Rīgā, uz nesen atjaunotās VEF Kultūras pils skatuves.

Koncertā piedalās: Jevgeņijs Margulis  (vokāls, basģitāra), Mihails Kaļagins (pusakustiskā ģitāra, solo), Jevgeņijs Lepedins (bungas), Boriss Plotņikovs (mutes ermoņikas), Aleksandrs Ditkovskis (taure, tamburīns).

Koncerta laikā skanēs visas leģendārās dziesmas, ko Jevgeņijs Margulis ir uzrakstījis savai grupai un vēl daudzas citas! 

Mūziķis - blūza izpildītājs Jevgeņijs Margulis ir dzimis Maskavā, strādājis par sanitāru un mācījies medicīnas institūtā, bet to nav pabeidzis - "visu nolicis uz rokenrola altāra". Ir bijis divu leģendāru rokgrupu dalībnieks - "Mašina vremeni" un "Voskresenie". Starplaikos strādājis vēl ar vairākiem kolektīviem, tai skaitā džeza un simfoniskajiem. Ir izdevis divas solo plates. Par savu lielāko komponista veiksmi uzskata dziesmu "Шанхай - блюз". Dod priekšroku japāņu virtuvei, ir iecienījis franču sarkanvīnu un atpūtu bez telefona. Kolekcionē varžu figūras. Dziesmas pieraksta ofisa bloknotos, jo nemīl garus tekstus. 80 - tajos gados piedalījies vairākos muzikālajos kolektīvos. Tai skaitā "Araks", "Aerobus", "Nautilus", "Feniks" un Jurija Antonova grupā. 1998. gadā studijā "Krem records" ierakstīja savu pirmo solo albumu "7+1". 2004.  gadā iznāca otrais solo albums "Jevgenij Margulis", kas tapa kā kopdarbs ar Mihaila Pahļevska kamerorķestri. 2007. gadā ierakstīja disku "Prodolženie sleduet..." un uzrakstīja mūziku filmai "Kritušo eņģeļu skūpsts". Lielākā komponista veiksme  - dziesma"Šanhai - Bluz". Kopā ar biznesmeni M. Denisovu ierakstīja singlu - duetu, bet pārdošanas ieņēmumus novirzīja fondam, kas cīnās pret alkoholismu un narkomāniju. Savukārt, sadarbībā ar V. Matecki uzrakstīja dziesmu fondam "Mūsu bērni" (sociālās adaptācijas programma bērniem - bāreņiem), ko izpildīja estrādes zvaigznes.

 

Koncerts krievu valodā.

Organizē: RPRINT, SIA

Drukāt sadaļu