Aktuāli

IZRĀDE IR PĀRCELTA UZ 31.10.2019.! 
IEGĀDĀTĀS BIĻETES IR DERĪGAS UZ 31. OKTOBRA IZRĀDI, IESPĒJAMS ARĪ ATGRIEZT BIĻEŠU PARADĪZES KASĒS.


Franča Lehāra operete Jautrā atraitne, kas ne velti tiek dēvēta par „operešu karalieni”, un ir piedzīvojusi nepārspētus panākumus ar vairāk kā 250 000 izrādēm 25 dažādās valodās visā pasaulē, tāpat kā neskaitāmus ierakstus, filmas, televīzijas raidījumus, baletus, ledusšovus u.t.t., stāsta par jaunu puisi, kurš iemīlēja jaunu meiteni, taču jauneklis bija no bagātas ģimenes, bet viņa izredzētā – vienkārša zemnieku meitene, tāpēc jaunekļa vecāki bija pret viņu laulībām… 

Saturs: 
Reiz kāds jauns puisis iemīlēja skaistu meiteni, un viņi būtu dzīvojuši laimīgi, taču jauneklis bija no bagātas ģimenes, bet viņa izredzētā – vienkārša zemnieku meitene. Jaunekļa vecāki bija pret viņu laulībām. Bet visiem par pārsteigumu šī meitene apprecēja tās zemes bagātāko cilvēku. Jauneklis pameta savu dzimteni un devās uz Parīzi. Pagāja gadi, un reiz... Parīzē sūtniecības pieņemšanā konsuls, barons Zeta, paziņo satriecošu ziņu, - Parīzē ieradusies Hanna Glavarī, Kalnuzemes bagātākā atraitne, kas nolēmusi šeit atrast sev jaunu vīru. Te taču ir Parīze, kur dzīvo francūži!... Ja Hanna iemīlēsies kādā no viņiem, ja viņa izņems visu savu naudu no Kalnuzemes bankas, – valsts, kas šobrīd ir absolūti kritiskā stāvoklī, bankrotēs... Tā ir katastrofa!
Šī izrāde ir par mīlestību, kas var pat glābt valsti no bankrota un pasauli no jauna neprāta, bez tās patiesībā, – nekam nav nozīmes. Un vēl, protams, -mūzika! Populāra, skaista, – kas priecē klausītājus visā pasaulē. Starpcitu, arī slavenais Plasido Domingo savus koncertus noslēdz ar Hannas un Danilo mīlas duetu "Lūpas klusē" tieši no “Jautrās atraitnes”.

Lomās:  Sonora Vaice, Nauris Indzeris, Emīls Kivlenieks, Marlēna Keine, Trīs Latvijas tenori - Nauris Puntulis, Guntars Ruņģis, Miervaldis Jenčs u.c. Operetes orķestris, koris un dejotāji. 

Diriģents – Guntars Bernāts
Režisors – Jānis Kaijaks
Scenogrāfs – Ivars Noviks 
Horeogrāfs – Alberts Kivlenieks
Kostīmu māksliniece – Jurate Jurjāne-Silakaktiņa
Gaismu mākslinieks – Oskars Pauliņš
Producents un organizators – Agija Ozoliņa-Kozlovska, Latvijas Operetes fonds / Operetes teātris

Izrāde 2 cēlienos, ilgums 2 stundas, 25 minūtes

Biļetes pieejamas Biļešu Paradīzes kasēs un internetā.

Organizē: Latvijas Operetes fonds / SIA Operetes teātris

Drukāt sadaļu