Aktuāli

Daņilova vīru koris ir viens no pasaules vadošajiem kolektīviem, garīgās mūzikas izpildītājiem. Kora sastāvā ir 30 profesionāli dziedātāji, kuriem ir augstākā vokālā  kora mūzikas izglītība.
Šodienas sastāvā koris pastāv kopš 1989.gada. 2003.gadā  Viņa Svētība Maskavas un visas Krievijas Patriarhs Aleksejs II korim  piešķīra  goda nosaukumu – Viņa Svētības Patriarha Sinodes Rezidences Vīru koris.
Vīru koris ir atjaunojis  dziedāšanas tradīcijas, kuras pastāvēja Krievijā no  XV līdz XVII gadsimtam, kā arī turpina Maskavas Sinodes kora un citu klosteru vīru koru dziedājumu tradīcijas.
Daņilova klostera vīru koris ir vairāku Krievijas un  starptautisko  garīgās mūzikas konkursu laureāts.
Kora repertuārā ir vairāk kā 800 skaņdarbu: visu veidu garīgā mūzika, romances, vēsturiskie, militāri  patriotiskie, tautas un galda dziesmas, kā arī Krievijas  un  citu zemju klasika. Uzstājoties koncertos, koris  iepazīstina klausītajus ar garīgo un krievu tautas mūziku.
Kori vada Georgijs Safonovs - Gņesinu vārdā nosauktās Krievijas mūzikas Akadēmijas absolvents, Pirmā Viskrievijas diriģentu konkursa laureāts.

Vairāk informācijas: http://www.artritmi.lv

Pasākums notiek krievu valodā!

Video

Organizē: BALTIJAS RITMI, SIA

Drukāt sadaļu