Ziņas

VEF Kultūras pils amatierkolektīvu projektu koordinatore ILONA ORLEJA saņem gada balvu kultūrā BALTAIS ZVIRBULIS

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) pasniedzis gada balvu kultūrā “Baltais zvirbulis”, pateicoties par darbu un radošu ieguldījumu kultūras nozares cilvēkiem. Balvas jau otro gadu tiek pasniegtas attālināti un tas fiksēts video formātā, kurā skatītājiem būs iespēja iepazīties ar daudziem nozīmīgiem aizvadītā gada kultūras notikumiem un personībām.

Nominācijā “Par ilgstošu un nozīmīgu profesionālo ieguldījumu” šogad balvu saņem divi laureāti - VEF Kultūras pils projektu koordinatore Ilona Orleja par ilgstošu profesionālo ieguldījumu darbā ar VEF Kultūras pils 44 amatiermākslas kolektīviem un Pāvula Jurjāna mūzikas skolas klavierspēles nodaļas vadītāja Ingrīda Reinholde par ilgstošu un nozīmīgu profesionālo ieguldījumu mūzikas pedagoģijas jomā.

“Šī balva ir mūsu iespēja pateikt paldies un sumināt tos kultūras nozares profesionāļus, kuri spējuši arī pandēmijas laikā šajā jomā pašaizliedzīgi darboties, meklēt jaunas, neierastas formas un līdztekus tam pārsteigt skatītāju, klausītāju, lasītāju, ikvienu kultūras baudītāju ar augstvērtīgi īstenotiem projektiem, inovatīviem notikumiem un tradīciju uzturošiem meklējumiem. Prieks, ka Rīga var lepoties ar tik radošām kultūras jomas personībām”, sveicot balvas ieguvējus saka Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta direktors Māris Krastiņš.

Vairāk par pasniegtajiem "Baltajiem zvirbuļiem" visās nominācijās: https://ej.uz/baltaiszvirbulis 

 

Drukāt sadaļu