Ziņas

Augustā VEF Kultūras pilī skatāmas divas jaunas izstādes

VEF Kultūras pils aicina no augusta bez maksas apmeklēt divas jaunas izstādes: 12. Starptautiskā festivāla RĪGAS TEKSTILMOZAĪKA 2020 ekspozīciju, kas VEF Kultūras pils Izstāžu zālē un Vestibila abos stāvos būs skatāma līdz 20. septembrim, un NMV Jaņa Rozentāla Mākslas skolas audzēkņu veltījumu Emīla  Dārziņa mūzikas vidusskolas 75 gadu jubilejai MŪZIKAS SKAŅAS KRĀSĀS, kas apskatāma VEF Kultūras pils Spoguļzālē līdz 14. septembrim.

Šī gada festivāla "Rīgas tekstilmozaīka 2020" tēma saistīta ar Latvijas kultūras popularizēšanu, akcentējot Rīgas svētku tradīcijas. Košas, sulīgas, dzīvesprieka pilnas krāsas, dažādas meistartehnikas, negaidītas kombinācijas un risinājumi – apskatei piedāvāti gan Latvijas autoru tekstilmozaīkas darbi, gan starptautiskā vispārizglītojošo un mākslas skolu skolēnu konkursa “Skaņu atkusnis” darbu izstāde ar dalībniekiem no Latvijas un Krievijas. Tāpat apskatāma sociālās integrācijas valsts aģentūras Jūrmalas profesionālās vidusskolas izglītojamo ar invaliditāti mini kviltu izstāde “Krāsainie sapņi” un Eiropas kvilta asociācijas dalībvalstu nacionālo organizāciju biedru darbu izstāde “Robežlīnijas”.

Emīla  Dārziņa mūzikas vidusskolas 75 gadu jubilejai veltīta izstāde “Mūzikas skaņas krāsās” ir stāsts par gleznotāju mūzikas pasaulē, par būšanu līdzās, par klausīšanos un sadzirdēšanu. Mūzikas stāsts gleznās – krāsu, ritmu, faktūru valodā. Nacionālās Mākslu vidusskolas Jaņa Rozentāla Mākslas skolas audzēkņu – jaunu cilvēku skatījums uz tuvajiem laikabiedriem no blakus skolas. Audzēkņu darbi ir tik dažādi, cik dažādi mēs visi esam, kaut dzīvojam vienā laikā, atrodamies vienuviet un skatāmies vienā virzienā.

                                                      

 

Drukāt sadaļu