Ziņas

5. decembrī VEF JAZZ CLUB piedāvās neparastu multimediālu projektu – pianista Edgara Cīruļa džeza koncertpasaku AISMA

Noslēdzot 2019. gada sezonu, 5. decembrī VEF Kultūras pils vestibilā izskanēs šī gada pēdējais VEF JAZZ CLUB pasākums. Pirmatskaņojumu piedzīvos Dānijā dzīvojošā latviešu komponista un pianista Edgara Cīruļa džeza koncertpasaka AISMA, kuras literārais pamats ir Edgara Cīruļa un Jāņa Ločmeļa stāsts. Speciāli uz šo koncertu Latvijā ieradīsies viss oriģinālais projekta sastāvs – pašmāju māksliniekiem pievienosies mūziķi no Itālijas, Dānijas un ASV. AISMA ir ilustrēta pasaku grāmata, kur katrai nodaļai veltīts viens Edgara Cīruļa sacerēts skaņdarbs.

Mūzika viegli pārvar robežas starp žanriem un stiliem, idejām un pat cilvēkiem. Projekts AISMA tiecas vēl tālāk, sapludinot robežas starp sapņiem un realitāti. Edgara Cīruļa iztēles bagātās kompozīcijas aiznes klausītāju citā pasaulē, mūzikā izstāstot pasaku par ikviena cilvēka svarīgāko dzīves posmu ­– bērnību.

Vakara pirmajā daļā izskanēs Edgara Cīruļa komponētais koncerts klavierēm un bongo, kas sarakstīts īsi pirms AISMAS tapšanas un veidos muzikālu ievadu lieldarbam, kurā pasaka satiekas ar mūziku un ilustrācijām. Otrajā daļā tiks prezentēta pirmā albumgrāmata no triloģijas AISMA.

Piedalās:
- Edgars Cīrulis – autors, kompozīcijas, klavieres (Latvija)
- Arta Jēkabsone – vokāls (Latvija / ASV)
- Svens Vilsons – ģitāra (Latvija)
- Alise Golovacka – flauta (Latvija)
- Kenets Dāls Knudsens (Kenneth Dahl Knudsen) – kontrabass (Dānija)
- Matiass Fišers-Mogensens (Matias Fischer-Mogensen) – bungas (Dānija)
- Federiko Nelsons Fjoravanti (Federico Nelson Fioravanti) – kompozīcijas, perkusijas (Itālija)

Koncerta sākums: plkst. 19.00. Biļetes pieejamas Biļešu paradīzes kasēs un internetā: https://www.bilesuparadize.lv/lv/events/event/74642

 

Papildu informācija:
Antra Dreģe
+371 29159283
antra.drege@riga.lv
www.vefkp.lv

Drukāt sadaļu