Aktuāli

Muzeju nakti VEF Vēstures muzejs atklās 19.maija vakarā, plkst. 19.00 ar orientēšanās spēli Atrodi leģendas šūpuli!, aicinot iepazīt Valsts elektrotehniskās fabrikas (VEF) teritoriju, kur “dzimuši” leģendāri VEF ražojumi. Spēles norādes un karti aicinām saņemt pie krāšņākās VEF ēkas fasādes (ēka pie tramvaja pieturas VEF). Spēles Finišs paredzēts VEF Kultūras pilī, kur spēles dalībniekiem būs iespēja saņemt VEF vēstures muzeja suvenīrus. Spēle norisināsies no plkst. 19.00 līdz 22.00.

No plkst. 19.00 līdz 01.00 VEF Kultūras pilī aicinām uz dokumentālo filmu skati, kas atklās daudzas VEF radītās leģendas. Turpat pilī būs iespēja atgriezties pagātnē – pakavēties īpaši iekārtotā interjerā un piezvanīt no VEF telefona. Apmeklētājus gaidīs arī īpaša atrakcija – virtuālā realitāte ar iespēju “uzkāpt” VEF reklāmas tornī.

No plkst. 22.00 līdz 24.00 notiks ekskursijas pa VEF Kultūras pils “neredzamo” teritoriju – varēs nokļūt mēģinājumu telpās un darbnīcās, aplūkot zemskatuvi un orķestra bedri.

 

Pasākuma laikā darbosies VEF Kultūras pils kafejnīca un apmeklētāji ir aicināti aplūkot kultūrvēsturisku izstādi ELLES ĶĒĶIS: ŅUJORKA – LATVIJA, kas iepazīstinās ar trimdas mākslinieku grupas Elles ķēķis radošo fenomenu un atklās maz zināmu lappusi Latvijas kultūrvēsturē.

 

 

Organizē: VEF Kultūras pils  

Drukāt sadaļu