Aktuāli

No 15. līdz 18. martam Rīgā jau otro reizi norisināsies Starptautisks bērnu un jauniešu profesionālo teātru festivāls “Eju meklēt!” ar programmu bērniem un jauniešiem vecumā no 1 līdz 18 gadiem.

Festivāla moto ir tēlains un emocionāls pasaules atspoguļojums no bērna perspektīvas, kas ir nopietns saturā un spilgts izteiksmē.

Skatuves mākslas daudzveidīgajā programmā  būs gan klaunāde kā nopietns dramatiskās mākslas žanrs, gan klasiski dramatiskas, leļļu teātra un eksperimentālas oriģināldramaturģijas izrādes, dejas un zīmējumu teātra performances, interaktīvas vides un objektu spēles.

Festivāls meklē jaunos skatītājus ar plaši atvērtām acīm, kuri zem klauna maskas saskata jūtīgu sirdi, aiz jautras spēles saprot nopietni uzdotu jautājumu un no pirmā līdz pēdējam izrādes brīdim dzīvo līdzi dejotājiem, aktieriem, mūziķiem.

“Eju meklēt!” ietvaros ikvienam ir iespēja iepazīties ar profesionālu teātru iestudējumiem no Igaunijas, Dānijas, Zviedrijas un Latvijas. Paralēlā programma pedagogiem, aktieriem, horeogrāfiem, režisoriem, studentiem, mākslas teorētiķiem piedāvā starptautisku profesionāļu simpoziju, pieredzes apmaiņas kontaktu programmu “Festivāla klubs” un  dāņu režisora Paolo Nani meistarklasi.

Pilna festivāla programma šeit

Organizē: ASSITEJ Latvijas Nacionālais centrs sadarbībā ar VEF Kultūras pili

Drukāt sadaļu