Aktuāli

Koncertā SIMTGADES NOMINĀCIJA godinās Latvijas kino un teātra spožākās zvaigznes.

Latvijas pazīstamākie dziedošie aktieri, valsts simtgadē atzīmējot Latvijas teātra 150 gadadienu un Latvijas kino 70 gadadienu, šā gada 9.novembrī koncertā " Simtgades nominācija" izdziedās iemīļotas un populāras teātra zelta dziesmas, kā arī piešķirs simboliskas nominācijas Latvijas teātra un kino spožākajām zvaigznēm.  Uz vienas skatuves vienā jubilejas pasākumā tiksies vairāku paaudžu mākslinieki, kā arī tiks godinēti spilgtākie Latvijas kino vecmeistari.  Koncerta režija ir aktiera un režisora Māra Bezmera pārziņā.

Koncerts ar iemīļotām un labi zināmām dziesmām no Latvijas teātra izrādēm, kas apkopotas īpašajā koncertprogrammā, būs ne tikai kā īpaša dāvana skatītājiem, bet arī pašiem aktieriem no visiem Latvijas vadošajiem teātriem, kas uzstāsies koncertā. Visu laiku iemīļotākās dziesmas izdziedās gan populāri dziedošie aktieri, gan gaidāmi pārsteidzoši dueti, kā arī skatītāju sadziedāšanās ar aktieriem.

Koncertā piedalīsies aktieri Andris Bērziņš, Varis Vētra,  Gundars Silakaktiņš, Marģers Eglinskis, Karīna Tatarinova, Ģirts Rāviņš, Elīne Vāne un Imants Strads. Kā pasākuma īpašie viesi tiks aicināti tādi mākslinieki kā Lilita Ozoliņa, Olga Dreģe, Juris Strenga, Uldis Dumpis un Dace Eversa.

Latvija var lepoties ne tikai ar aktieru panākumiem teātrī, bet arī kino. Tādēļ jubilejas koncertā dalībnieki arī godinās Latvijas kino 70. gadadienu, kas reizē ar valsts jubileju aprit šogad. Īpašu noskaņu pasākumam piešķirs arī uz lielā ekrāna redzamie video fragmenti no mums zināmām un populārām filmām ar citātiem, kas jau folklorizējušies latviešu atmiņās.

Lai arī simtgades nominācijai ir dziļi simboliska nozīme, tomēr nomināciju izvirzīšanā piedalīsies paši skatītāji, jo skatītājs ir un paliek galvenais un nozīmīgākais vērtētājs. Koncerts, kā tikšanās starp dažādu Latvijas novadu, pilsētu un paaudžu aktieriem, būs kā sirsnīgs un vienojošs pasākums pirms gaidāmajiem valsts simtgades svētkiem.

Koncerts " Simtgades nominācija" notiks 9. novembrī plkst. 19:00 VEF kultūras pilī.

Biļetes uz pasākumu var iegādāties www.bilesuparadize.lv

Organizē: Koncertaģentūra Impresario, t. 22000834

Drukāt sadaļu