Aktuāli

PASĀKUMS IR PĀRCELTS UZ RUDENS/ZIEMAS SEZONU,
SĪKĀKA INFORMĀCIJA TIKS PUBLICĒTA Š.G. AUGUSTĀ/SEPTEMBRĪ!

ēdējos gados pasaules vadošie hipnopsihoterapeiti arvien vairāk saviem klientiem māca pašhipnozi. Tas ir ātrs, iedarbīgs un lēts veids, kā sev palīdzēt dažādās dzīves situācijās. Arī Latvijā mēs vēlamies popularizēt šo pasaules tendenci un piedāvājam Jums pašhipnozes kursu.

Pašhipnozes kurss ir sastādīts, ņemot vērā mūsu centra ilggadīgo pasniedzēju - Francijas hipnoterapeitu Žana Bekio un Šarla Žuslēna pieredzi, ieteikumus un pamācības.

Rezultatīvu patstāvīgo pašhipnozes seansu pats galvenais noslēpums ir .... darboties!

Pasniedzēja Dace Rolava: Mg. psych., organizāciju psiholoģijas maģistre, jau 15 gadus strādā kā NLP trenere (neirolingvistiskā programmēšana) ar NLP pamatlicēja Ričarda Bendlera sertifikātu. Apmācīttiesīga praktiķe un trenere klīniskajā un Ēriksona hipnozē. Kopš 2011. gada EAHP serifikāts (European Certificate on Clinical hypnosis), 2015. gadā ESH sertifikāts (European Society of Hypnosis), kouča trenere un dažādu NLP kursu pasniedzēja jau vairāk nekā 15 gadus.

Programmā:

1. Kas ir hipnoze, hipnopsihoterapija un pašhipnoze?

2. Kā notiek pašhipnozes seanss un kā tas atšķiras no seansa pie hipnopsihoterapeita?

4. Ko man var sniegt pašhipnoze - resursus, pašapziņu, spēju regulēt savas emocijas, dzēst negatīvo pieredzi, notikumus un traumas, tikt galā ar stresa situācijām

3. Pašhipnoze un meditācija - kopīgais un atšķirīgais

4. Zemapziņa - kas tas ir un kāda ir tās nozīme pašhipnozē

5. Priekšnoteikumi, lai seanss noritētu veiksmīgi.

6. Etapi, vingrinājumi un vizualizācijas.

Maz ir tādu, kuri tik pieejami un vienkārši aprakstījuši pašhipnozi. Maz ir tādu, kuri par to rakstījuši tā, ka rodas vēlēšanās sākt darīt šos vienkāršos un patīkamos vingrinājumus, pateicoties kuriem viss kļūst labāk… pakāpeniski… bez piepūles… pats no sevis… labāk un labāk…

Daļa, kritiskā un pragmātiskā, kura maz kam tic (jau tik daudz sasolīts!), grib sev iegūt kaut ko reālu – bet tajā pašā laikā, vēlams, pielikt iespējami mazāk pūļu. Vislabāk, protams, būtu pēc līdakas pavēles – bet mēs jau neesam pragmātiski, mēs zinām, ka burvju nūjiņu nav, tādēļ esam ar mieru papūlēties – bet tikai minimāli (un, lūdzu, nevajag par rīta rosmi! Kas tad nezina, ka tā ir noderīga, bet tā taču jādara katru dienu). Mums kaut ko tādu… nu, tādu… lai varētu reizēm… tikai pavisam mazliet…, bet rezultāts būtu oho kāds! Jums tāds ir? Laikam jau dārgi maksā?

Jā, ir. Un praktiski neko nemaksā (bet, tas ir aizdomīgi! Zinām-zinām! Sākumā neko nemaksā, bet pēc tam…). Nu, labi – kaut ko maksā. Dažas minūtes jūsu laika. Reizēm… laiku pa laikam… katram cilvēkam ir tiesības laiku pa laikam atpūsties… atslābināties… un atļaut sev izdarīt dažus vienkāršus vingrinājumus… nu, saukt tos par vingrinājumiem mēle neklausa: vienkārši atpūta… vienkārši kaifs… vienkārši labpatika… Labpatika – atklāt sev jaunas labpatikas formas. Atklāt sev savas iespējas – ķermeņa un gara iespējas, kuras tik ilgi gaidīja, lai mēs tām pievēršamies, un beidzot var izpausties. Labpatika izmainīt savu dzīvi uz labo pusi – maigi… pakāpeniski… un ar labpatiku. Pašhipnoze – tas ir labs draugs un uzticams biedrs.

/ M. R. Ginzburgs, psiholoģisko zinātņu doktors, profesors no priekšvārda autors grāmatai „Holostiskā liktens hipnoterapija jeb pašhipnoze bildītēs” Maskava, 2011/

Organizē: VEF Kultūras pils

Drukāt sadaļu