Aktuāli

Pasaules mūzikas grupa KANISAIFA ir ceļotāji skaņas dimensijā, kas katrā savā performancē klausītāju aicina doties līdzi ceļojumā apkārt pasaulē, izmantojot plaša klāsta pasaules tautu tradicionālos mūzikas instrumentus - sitamos instrumentus un perkusijas; džambjus, dundun, balafonu, metalofonu, šeikerus, varganu, pūšamos instrumentus; bansuri, īru flautu, futujaru, vokālus, kalimbas, ģitāras un citus instrumentus. 

Šoreiz Kanisaifa klausītāju vedīs tālāk - celsimies augstāk par mākoņiem un nirsim dziļāk par zemi; kāpsim laikā no ierastā skanējuma, atklājot vēl nedzirdētas Kanisaifas šķautnes, līdzīgi kā dzīve atklājas sajā pārsteidzīgumā. Uz kurieni aizvedīs Kanisaifas stāsts?

Koncertā būs dzirdamas kompozīcijas no pērn izdotā studijas ierakstu albuma “Atdzīvinot vēju”, kā arī jauni skaņdarbis, kas atspoguļos mūziķu eksperimentālos meklējumus gan tradicionālo instrumentu pasaulē, gan izejot ārpus tās. 

Grupā muzicē Nils Īle (perkusiju meistars), Agnese Ungure (vokāls, pūšamie instrumenti, perkusijas), Maija Sējāne-Īle (vokāls, vargāns, perkusijas), Alvis Zembergs (didžeridū, perkusijas), Jānis Tumpelis (ģitāra), Roberts Brants (basģitāra), Edgars Jansons (perkusijas), Fabiass Nils Īle (perkusijas, metalofons, balafons). 

Organizē: SIA

Drukāt sadaļu