Aktuāli

Spožais krievu rakstnieks iepazīstina rīdziniekus ar savu atjaunināto programmu. Tajā būs iekļauti jauni darbi par aktuālajām tēmām, kā arī labākie autora darbi, kas piepildīti  ar savdabīgo mākslinieka humoru.
Žvaņeckis uz skatuves ir jau vairāk kā četrdesmit gadus. Viņš sāka strādāt Arkādija Raikina teātrī, pēc tam strādājis ar Romānu Karcevu un Viktoru Iļčenko, kuriem sarakstījis vairāk kā trīssimts miniatūras un monologus. Viņa sacerētie darbi tika publicēti piecos sējumos.
“Žvaņecka sacerējumi – mūžīgi. Bet mani uz mūžibu velk”, -atzīst aktieris Jefims Šifrins.
Savas karjeras laikā Mihails Žvaņeckis sasniedzis skatītāju beznosacījumu mīlestību un savu kolēģu atzinību daudzās pasaules valstīs!


“Man bija 11 gadi, kad pirmo reizi ieraudzīju viņu TV ekrānā. Līdz tam protams es biju dzirdējis viņa tekstus Raikina vai Karceva un Iļčenko izpildījumā. Kopš tā brīža, kad ieraudzīju viņu, viņš ir un paliek pats labākais šajā  radošajā sfērā, kurā darbojas – tā par Žvaņecki raksta Jevgenijs Griškovecs. -  Viņa mono izrādes ir satura pilnas, pārdomātas, ar humoru, bez muļķībām, meliem un liekulības. Žvaņecka izslīpētā meistarība ir jūtama katrā viņa darbā par jebkuru tēmu, jebkuru domu. Tas ir kā kristāls – katra viņa izrāde ir pārdomāta un izstrādāta līdz mazākajam sīkumam.”

Organizē: ARKADA LTD, SIA

Drukāt sadaļu