Aktuāli

Koncertsērija “Melodiju serpentīns” ir 20. gadsimta skaistāko latviešu estrādes melodiju koncerti, kuros skan ikvienam labi zināmas latviešu estrādes dziesmas. Otrajai koncertsērijai būs jauna muzikālā programma, iekļaujot gan tā laika hītus, gan arī mazāk zināmas melodijas no latviešu estrādes zelta fondiem.

Sirsnīgos atmiņu vakaros 2019. gada janvārī VEF kultūras pilī skanēs vairāk nekā trīsdesmit latviešu komponistu un dzejnieku sacerētas dziesmas, kas tapušas pirms 30, 40, 50, pat 60 gadiem.

Kopā ar vakara vadītāju Valteru Krauzi, solistiem, orķestri, dejotājiem un ritma grupu daļai skatītāju būs iespēja atcerēties 20. gadsimta estrādes mūzikas un sadzīves līkločus, savukārt jaunākajiem koncertu apmeklētājiem tā būs unikāla iespēja iepazīt latviešu estrādes zelta fondu un laikmetu, kad tapa Latvijas skaistākās estrādes dziesmas. Koncertsērija “Melodiju serpentīns” ielūdz visu paaudžu latviešu mūzikas cienītājus kopā pavadīt neaizmirstamus vakarus, kuros dziedātās dziesmas paliks atmiņā vēl ilgi.


Biļešu cena uz katru izrādi tiek noteikta, pamatojoties uz zāles aizpildījumu. Biļešu cena pieaugs pēc katrām 100 pārdotajām biļetēm. Biļešu cenas 16, 18, 22, 26, 30 un 50 eiro.

Vairāk informācijas: http://www.melodijuserpentins.lv

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 7 gadu vecuma
Pasākuma valoda: latviešu
Bezmaksas ieeja:  nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~3h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Organizē: UNTITLED, SIA

Drukāt sadaļu