Aktuāli

12.jūnijā uz VEF Kultūras pils skatuves ar solo koncertu uzstāsies Ļevs Ļeščenko. Paiet gadu desmiti, mainās paaudzes un mūzikas gaumes, bet šis lieliskais izpildītājs turpina priecēt savas daiļrades cienītājus. Ļevs Ļeščenko, pirmkārt, ir izsmalcinātības un dižciltības etalons, viņam ir unikāla muzikālā stilistika un ieturēta, vieda saziņas maniere ar saviem skatītājiem. Viņa dziesmas ir romantiskas, aizkustinošas un patiesi sirsnīgas. Uzdāviniet sev neaizmirstamu vakaru iemīļotā mākslinieka sabiedrībā!

Ļevam Ļeščenko pieder viens no patīkamākajiem un atpazīstamākajiem Krievijas baritoniem. Viņa plašo, samtaino un vienlaikus vīrišķīgo tembru nevar sajaukt ne ar vienu citu. Savas vairāk kā 55 gadus ilgās skatuves karjeras laikā mūziķis sniedzis ap desmit tūkstošiem koncertu un ierakstījis vairāk kā 700 dziesmu. “Прощай, со всех вокзалов поезда...”, “День победы”, “Родительский дом”, “Не плачь девчонка” – ir tikai dažas no tām.

Ļevs Ļeščenko pazīstams ne tikai kā dziedātājs, bet arī kā producents, dziesmu tekstu autors un mūzikas pedagogs. 10 gadus viņš pasniedzis Gņesinu Mūzikas akadēmijā, un viņa audzēkņu vidū ir daudz populāru mūsdienu dziedātāju. Atskatoties uz Ļeva Ļeščenko iespaidīgo radošo dzīves gājumu, var droši apgalvot, ka viņš spīdoši ticis galā ar galveno uzdevumu, kas dots katram izpildītājam. Kā pierādījums tam kalpo miljoniem fanu, daudzu gadu garumā pārpildītas koncertzāles un desmitiem hitu, kas dzīvo viņa klausītāju sirdīs jau vairākās paaudzēs. 

Organizē: BRAVO EVENTS SIA

Drukāt sadaļu