Aktuāli

Elpu aizraujošs karuselis, kas brīžam uznes virsotnē, brīžam rada sajūtu, ka krīti bezdibenī. Smiekli un gaidas. Mūzika un ziepju burbuļi... Tieši tāds solās būt franču autora Ērika Assus (Éric Assous) lugas „Amerikāņu kalniņi” iestudējums, ko piedāvā Vilsons Production 25. un 27.februārī VEF Kultūras pils lielajā zālē.

Skatītāju iemīļotais, pievilcīgais siržu lauzējs Mārtiņš Vilsons kopā ar šarmanto aktrisi Irinu Stepanovu izspēlēs it kā visbanālāko situāciju. Kādas firmas iznesīgais komercdirektors bārā nolūko jaunu un elegantu meiteni. Abi jautrā prātā dodas pie vīrieša, lai turpinātu iedzert. Viss skaidrs, vai ne? Tomēr nekas nenotiek tā, kā esam iedomājušies. Arī tad, kad netipiskā situācija pavēršas pa labi, izrādās, tā pavērsīsies arī pa kreisi. Tomēr arī tas vēl nebūs viss.

Komēdijas „Amerikāņu kalniņi” režisore ir Zane Vilsone, skatuves un kostīmu māksliniece Elita Patmalniece. Lugu krievu valodā tulkojusi Irina Prohorova. Aktieris Mārtiņš Vilsons ar šo koķeto donžuāna lomu aizsāk sava 65. dzīves gada svinēšanu, kas noslēgsies 13.decembrī.

Eriks Assus lugu „Amerikāņu kalniņi” 2004.gadā sarakstīja speciāli izcilajam franču aktierim Alēnam Delonam, izrāde divus gadus bija uz skatuves Parīzes Mariņī teātrī.

Organizē: SIA

Drukāt sadaļu