Aktuāli

Jaunā gada pirmajā darbadienā rock’n’roll grupa KEKSI aicina uz ikgadējo Skudrupūzni!

Jau tradicionāli 2.janvāris ir īpašs visiem rokenrola cienītājiem, kad kopā ar grupu “Keksi” jautri iesākt gadu koncertprogrammā “Muzikālais Skudrupūznis”. Vienmēr “Keksi” ne tikai atrāda pašu gada laikā sastrādādātos labākos priekšnesumus, bet arī papildina programmu ar gaumīgiem domubiedru izpildījumiem. Tā arī šogad koncertā vēl piedalīsies pašmāju “Bad Habits” un spridzinošās “Neaizmirstulītes”, kā arī kaimiņu lietuviešu grupa “Docky Done”. Vakara vadītājs visus gadus uzticīgi bijis asprātīgais Andris Freidenfelds. 

Grupu “Keksi” Cēsīs pirms 21 gada dibināja tās līdzšinējais līderis Aleksandrs Sircovs jeb Muravejs. Šo gadu laikā “Keksi” piedzīvojuši raibu koncertdzīvi, muzicējuši neskaitāmos festivālos gan Latvijā, gan ārvalstīs – auguši un mainījušies līdzi laikam. Grupas solists ir jaunais un enerģiskais Dāvis Matskins – viņa dzīvesprieks un profesionālais pavadījums ir lielisks savienojums, lai labi pavadītu laiku gan pret kvalitāti prasīgie, gan izkustēties gribošie.

“Muzikālais Skudrupūznis” daudzus gadus atpakaļ radās, pateicoties jau izsenis iedibinātai tradīcijai Muraveja dzimšanas dienā, tieši 2.janvārī, mūziķiem sapulcēties uz kopīgu saspēlēšanos un ļauties priecīgām svinībām. 11 gadus atpakaļ Muraveja 50 gadu jubileja pārtapa pirmajā “Skudrupūznī”. Kopš tā laika Muraveju sveikt nākuši ļoti daudzi Latvijas un kaimiņvalstu mūziķi.

Koncerts 2 daļās ar starpbrīdi.

Organizē: SIA IDL EVENTS, 26757224

Drukāt sadaļu