Aktuāli

Franča Lehāra operete „Jautrā atraitne”, kas ne velti tiek dēvēta par „operešu karalieni” un kuras mūzikā klausītāji nekļūdīgi pazīs austroungāru-franču gaisotni, stāsta par jaunu pusi, kurš iemīlēja jaunu meiteni, taču jauneklis bija no bagātas ģimenes, bet viņa izredzētā – vienkārša zemnieku meitene, tāpēc jaunekļa vecāki bija pret viņu laulībām..

„Jautrā atraitne” liek aizmirsties no ikdienas rūpēm un iepazīt operetes burvību un mīlestības dažādās šķautnes. Šī izrāde ir par mīlestību. Par to, ka mīlestība ir svarīgāka par visu, – tikai tā var glābt valsti no bankrota un pasauli no jauna neprāta.

Lomās: Sonora Vaice, Nauris Indzeris, Marlēna Keine, Dainis Skutelis, Emīls Kivlenieks, Guntars Ruņģis, Kārlis Rūtentāls u.c., Operetes orķestris, koris un dejotāji. Diriģents Jānis Stafeckis (debija), režisors Jānis Kaijaks, iestudējuma muzikālais vadītājs Guntars Bernāts, horeogrāfs Alberts Kivlenieks, scenogrāfs Ivars Noviks, kostīmu māksliniece Jurate Jurjāne-Silakaktiņa, producente Agija Ozoliņa-Kozlovska.

Video

Organizē: Latvijas Operetes fonds / SIA Operetes teātris

Drukāt sadaļu