Aktuāli

TU…

MANS ES.

Deju grupa Buras šogad svin savu 20 gadu jubileju un aicina un pirmo no svētku koncertiem.

Koncertā piedalīsies mūsu līdz šim stiprākās pamatsastāva grupas ar jauniešiem, kuri deju zāli var saukt par savām otrajām mājām jau ilgus gadus. Šis koncerts būs īpašs gan dejotājiem, gan arī skatītajiem. Intīmā atmosfērā stāstīsim par to, cik daudz dažādu emociju un pārdomu ir piedzīvots 20 gadu garumā, pieskarsimies sajūtām un emocijām, kuras izdejosim nelielās dejas epifānijās. Šajos gados ir piedzīvots ļoti daudz, gan bailīgi pirmie soļi, gan dullas izdarības, pārgalvīgi eksperimenti un pārliecinošas uzvaras.

Koncertā dejos ne tikai šī brīža dejotāji, bet arī ex-Buras, jeb tie dejotāji, kas ir bijuši kopā ar deju grupu jau kādu laiku atpakaļ. Tādēļ piedzīvosiet gan pirmizrādes, gan arī fragmentus no jau zināmiem uzvedumiem. Koncerta gaitā piedzīvosiet arī deju dzīvās mūzikas pavadībā, pateicoties ģitāras virtuozam Gintam Smukajam.

Šis koncerts ir kā pirmais solis, ja vēlaties iepazīt Buras pilnā krāšņumā. Jubilejas svinību ietvaros aicinām arī uz studijas mazāko dejotāju uzvedumu “Prāta Spēles” Ogres Kultūras centrā 19.maijā, kā arī uz grandiozo jubilejas koncertu 30.jūnijā Ķīpsalas hallē, kurā apvienosies nu jau vairāk kā 140 Buru dejotāji. Uz tikšanos koncertos!

Režija un horeogrāfija: Edīte Ābeltiņa,

Gaismas dizains: Aivis Tučs

Skaņa: Kaspars Ruciņš.

Organizē: Buras-E, IK

Drukāt sadaļu